Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FOSTEX 10" , eftino , dogovor za cena !!!!!!!!!

Prodavam dva zvucnika FOSTEX 10 " 200w , dobro zacuvani , imaat...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:05Eftino-nova mix. super moznosti !!!!!!!!

Prodavam dve mixeti , 1.-- mixeta suva so efekti ,BEHRINGER - UB 1622...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 13:00Pojacala dve profesionalni

Ispravni I kvalitetni


500 €
или предлог цена
02 јул 00:01Pijacala vo rek Sistem

Se e ispravno


900 €
или предлог цена
01 јул 23:58Dynacord fe 12

Eminens 12 ki oberton visoki novi Skretnici original


300 €
или предлог цена
01 јул 23:53Vintage akg mikrofoni

Dobro cocuvani imam 6 komada cenata e za site


120 €
или предлог цена
01 јул 23:49Jak set za site nameni

4 sateliti 15 ki I 2 dubli 18 ki biema najjakiot set od brendot se e ...


3.000 €
или предлог цена
01 јул 23:45Celestion Sr 1

Imam 4 zvucnici cenata e za site 4


500 €
или предлог цена
01 јул 23:37Trikanalno pojacalo

900 vati bas I 900 vati sateliti


01 јул 23:322 prazni ktii za po dve 15 ki

Izraboteni profi od medijapan vodootporen materijal


1 €
или предлог цена
01 јул 09:00Mackie 24 8

Originalnata I ocuvana


1 €
или предлог цена
01 јул 09:00Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
29 јун 22:03Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , moze dogovor i adap...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јун 17:09Zvucnici ELAC LK3300

Продавам пар ELAC LK3300, дел од лична колекција и истите ги продавам...


5.500 МКД
или предлог цена
23 јун 19:55Pojachalo Harman Kardon AVR10

Продавам Harman Kardon AVR10, одлично појачало со одличен звук. Појач...


23 јун 19:55HK ZVUCNI KUTII--10INC

PRODAVAM SATELITI ZVUCNI KUTII HK 10 INCI VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2...


350 €
или предлог цена
22 јун 21:40DYNACORD PM-1000-3

Prodavam nov nekoristen mixer dynacord 1000 3 cena 2300e mozna zamena...


2.300 €
или предлог цена
22 јун 21:31TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER

Prodavam idealno ozvucuvanje za bend od 2-3 clena ili solo nastap so ...


900 €
или предлог цена
22 јун 21:01Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
22 јун 15:194 trosistemski prazni kutii

Ocuvani za 15 ka 8 ka I tviter horna


1 €
или предлог цена
15 јун 14:39KOMPLET OZVUCUVANJE EVTINO

Se prodavaat komolet,mnogu malku koristeni Kupeni se novi pred 4-5go...


750 €
или предлог цена
12 јун 00:34Prazni kutii za 15 10 horna

Maks Ruma kutii


1 €
или предлог цена
03 мај 13:10Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


1 €
или предлог цена
03 мај 13:05Nov kejs poveke namenski

Profi Nov sirina 85 dlabocina 75 visina 65


1 €
или предлог цена
10 апр 11:54Dynacord F-150

Dynacord Forum Line F-150 + Futroli (Ne otvarani / ne motani)


790 €
или предлог цена
13 фев 00:37Koristeni, zacuvani, kabli......

Koristeni kabli , dobro zacuvani , ne gi koristam poveke , zatoa gi p...


200 МКД
или предлог цена
22 јан 18:50Kufer za violina

Kufer za violina 4/4


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:43Shure Beta 58a Black/Silver Mreza & Battery Cover

Shure Beta 58a Black Ball - 25e Shure Beta 58a Silver Ball - 15e Shur...


25 €
или предлог цена
12 јун 00:10se prodavat kabli za zvucnici snagator i za mixeta

se prodavat kabli za zvucnici dolgi se nad 10 metra doneseni se ot ge...


16 јан 10:17MARSHALL (CLONE)

100w napraveno vo Usa


01 окт 11:06Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici 2 para prakam po kargo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
29 мар 22:43Микрофон Peavey

Микрофонот е купен од артист, доаѓа со оригинален кабел, без гаранциј...


2.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам