Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dve socuvani polovni retro fotelji

Dve socuvani polovni retro fotelji. Odlicen primerok. 3000 den fotel...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 14:13Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
35.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:23Prodavam retro fotelji (fotelja, фотељи, фотеља)

Prodavam retro fotelja, ubav i redok model. Konstrukciski zdrava i cv...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 11:23Se prodava garnitura of Simpo

Se prodava Metropoliten garnitura - dvosed trosed i fotelja vo shtof ...


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:53Prodavam retro fotelji - ретро фотељи

Prodavam dve retro fotelji. Foteljite se so zdrava i cvrsta konstrukc...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 14:15Dvosed i fotelja SOFA

Vo odlichna sostojba,foteljata so mali so ostetuvanja prilog sliki


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 12:27Masa i stolici 6 ODLICHNI

Vo odlichna sostojba


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 12:27Garnitura petosed ODLICHEN

Vo odlichna sostojba Nov skroz ima mehan8zam za pustanje i fioka za s...


29.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 12:27Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 00:17prodavam komoda

prodavam skoro nova komoda sirina 50 visina 44 dolzina 152 kontakt al...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 дек 21:28Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 дек 18:25Komoda i Niska masa

Se prodava za dnevna soba Komoda i Masa Malku koristeni


260 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 дек 17:12Tv Komoda koristena

Prodavam tv komoda koristena Dimenzii 140*40 Tel. 079/250-130


3.290 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

01 дек 17:09klub masa

Prodavam klub masa 110*50 cena 1200 denari


990 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 17:08Agolna garnitura eko koza koristena

Prodavam Agolna garnitura eko koza koristena zdrava na otvaranje Eko...


3.990 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.990 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 дек 17:07ПРОДАВАМ ТРОСЕД - ЧИСТА КОЖА - СИМПО

Продавам тросед од Симпо ,бордо боја ,чиста кожа,одлично сочуван , до...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 дек 14:27Klub masa za dnevna soba

Kluba Masa za vo salon 80x80cm, h=55cm Od masivno drvo - cresha. ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 10:22NOVA NEKORISTENA KLUB MASA

Nova moderna klub masicka 070/606-966


2.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

01 дек 10:19Koristen mebel

Poradi selenje se prodavam koristen mebel .radijatori .prozori pvc C...


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

01 дек 06:54Tepih cisto krzno prirodno nov

Nov, stoi spakuvan. Dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

30 ное 16:50Relax fotelja Релакс фотеља

Prodavam mnogu ubava relax fotelja so podesuvachki potpirach za glava...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 ное 11:59Sedmosed,racna pumpa,rabotno biro,bure za zelka,hidrofor itn

072307954


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

30 ное 11:29Izrabotka na taburetki po naracka

Izrabotka na taburetki so razni dimenzii i formi po naracka. Vas e i...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

28 ное 18:31Prodavam garnitura

Prodavam truest I 2 fotelji


9.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 19:48Prodavam dvoset i tri foteli

Prodavam dvoset so 3 fotelji


6.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 19:48Двосед

Се продава двосед и тросет. Многу убави и комфортни каучи. Можете да ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

27 ное 17:35TROSED, DVOSED, FOTELJA/ТРОСЕД, ДВОСЕД, ФОТЕЛЈА, 075 316 984

Info na tel: 075 316 984 Prodavam trosed, dvosed i fotelja. Cena po ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 16:51trosed shipad

se prodava poloven i mnogu socuvan velur shtof vo super sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 ное 20:35Kozen petosed+ taburetka

Prodavam koristen petosed kozen nabaven od Zona Mebel 2015 godina vo ...


300 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 17:34Masa za vo dnevna

Mnogu malku koristena.Od Lesnina.Dimenzii 120 na 60.visina 40cm.Stakl...


4.750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 07:59Полица за складирање VASAGLE

ШТО ДОБИВАТЕ: Полица за скалдирање со цврста челична рамка, цврста шт...


4.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

24 ное 17:59Аголна полица VASAGLE

Отворени полици со 4 нивоа: полиците обезбедуваат доволно простор дод...


3.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

24 ное 17:55Сет од 2 клуб масички VASAGLE

Комплет од 2 клуб маси, кои можете да ги користите заедно или посебно...


6.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

24 ное 16:57Странична маса VASAGLE

Дури и најубавиот изглед нема да има никаква корист за парче мебел ак...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

24 ное 16:49Аголна компјутерска маса

Пространа работна површина: работната површина од 138cm x 138cm x 75c...


8.099 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

24 ное 16:46ТВ Комода VASAGLE

Поставете го вашиот телевизор со стил, поканете ги пријателите на мрз...


9.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

24 ное 16:42Продавам шанк маса и табуретка

Продавам: 1. Шанк маса со зебрест дизјан, во одлична состојба. Ди...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

22 ное 16:56Голем, дебел теписон, 70 проценти од цената на нов.

Продаваме голем, дебел теписон со димензии 2,5 на 5 метри. Купен мина...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

22 ное 09:03Клуб масички и рафтови

Се продаваат клуб масички и рафтови изработени од метал и иверка. Ди...


6.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

22 ное 07:38Se prodavaat vo odlicna sostojba :trosed ,fotelja,masice

Vo odlicna sostojba se gleda i na slikite se prodavaat poradi kupuvan...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

21 ное 23:07Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам