Скопје Центар
                   
2491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
04 дек 14:23Промовирано

спална соба - брачен кревет

спална соба - брачен кревет 170x220 италијански купен од Монтенгро. С...


15.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

05 дек 12:13Промовирано

PROFESIONALEN VIDEO NADZOR KOJ SNIMA VO BOJA NAVECER KAMERI

PROMOCIJA NA FULL COLOR DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI SNIMAAT VO B...


13.999 МКД
или предлог цена
04 дек 14:26Промовирано

Продавам фрижидер за замрзнување 400л

Продавам фрижидер за замрзнување 400л во сочувана и исправна состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 23:38Najkvaliitetni sobni vrati

Производство на собни врати по мерка - одличен квалитет, најповолна ц...


150 €
или предлог цена
Вчера 22:36itno dva plakara

itno se prodavaat dva plakara cena 3000 denari. Lice za kontakt Suze ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 22:24Masini za sienje Bagat

Masini za sienje bagat mnogu socuvani,malku upotrebuvani. 6000 den. ...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:19Dve socuvani polovni retro fotelji

Dve socuvani polovni retro fotelji. Odlicen primerok. 3000 den fotel...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 20:34Dekorativen kamen 3-5 mm

Se prodava dekorativen kamen 3-5 mm Samo na golemo


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Вчера 19:02Prodavam skoro nov navlaznuvac na vozduh.

Prodavam skoro nov, minimalno koristen navlaznuvac na vozduh. Spakuva...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Навлажувачи

Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:25Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 18:25ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 17:17Spalna soba, kreveti, komodi za tv, prozori, vrati i dr.

Poradi selenje, se prodava povolno, komplet spalna soba, kreveti so m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 16:02Ograda vestacka

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!...


759 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 15:27Продавам термопан балконски прозори и врати

Продавам собни внатрешни врати и термопан балконски врати и прозори. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:06Продавам душеци

Продавам душеци малку користени и одлично сочувани, поради преселба с...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 15:06Reklamni ceninnaprakticni proizvodi

РЕКЛАМНИ ,ДИСКОНТНИ ЦЕНИ. Ви нудиме дел од нашите практични произво...


420 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:41Trpezariska masa so 8 stolici

Se prodava trpezariska masa so dimenzii 90 cm x 145 cm ( plus 90 cm s...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Вчера 14:40POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


890 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Вчера 13:03Se prodava G Plakar vo odlicna sostojba

Plakarot e vo odlicna sostojba, poradi zivenje vo stransvo kako e ku...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 13:00Prodavam razlicni dimenzii na restoranski masi

Prodavam dosta malku koristeni masi odlicno socuvani moze da se vidat...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 13:00Prodavam polovni frizideri extra cena

Prodavam razlicni vidovi frizideri za odrzuvanje i zamrznuvanje. G...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 13:00Чаршав за маса

Чаршав за маса со празничен златен вез. Димензии 84 x 84 cm. Еднаш ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Вчера 12:06Соларници Coincasa

Продавам сет соларници, нови неупотребувани, бренд Coincasa


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:05Komplet detska soba MEDIJAPAN!!!

Komplet detska soba od MEDIJAPAN koristena mnogu malku kako nova.Gole...


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

Вчера 11:45SOKOVNIK - EMO CELJE

Prodavam sokovnik na parea ,nov,neupotrebuvan.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44  НОВ ОГЛАС

MASINA ZA SECKANJE

Se prodava malku upotrebuvana masina za seckanje suvomesnato,kaskaval...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40Gumena podoga

Se prodava gumena podliga okolu 230m². 350denari za 1m².


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 10:44  НОВ ОГЛАС

Biro 120x60x75

Se prodavat biroa so dimenzija 120x60x75.


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:39  НОВ ОГЛАС

Rabotna masa 100x50x75 novi

Se prodavat Rabotni masi so dimenzija 100x50x75, na rasklopuvanje. P...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:36  НОВ ОГЛАС

Bentwood Thonet stolce, stol, stolica, столче, стол, столица

Prodavam Bentwood stolce, proizvedeno 50ti godini vo fabrikata vo Tho...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 10:18  НОВ ОГЛАС

Ретро столче и закачалка - retro stolce i zakacalka

Bentwood stolce od 60ti godini. Socuvano, vo originalna sostojba (ne ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 10:14Prodavam dusek 150X190X20cm i 90X190X20cm fabrichka sostojba

Prodavam dusek 150X190X20cm i 90X190X20cm fabrichka sostojba kupeni o...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 10:124 x360° ROTIRACKI WIFI AI SMART KAMERI SET SO DVR - 5MP 2K

НОВ МОДЕЛ DVR КОМПЛЕТ СЕТ СО 4 РОТИРАЧКИ КАМЕРИ H265+ 5MP WIDE LEN...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09360° ROTIRACKA PTZ SOLAR 4G SMART KAMERA 4MP

UBox Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA SOLAREN MODEL S...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA FASONKA 5MP FULL HD

Tuya Smart Indoor Outdoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08360° ROTIRACKA WIFI AI KAMERA TENDA VNATRESNA 1920X1080p FHD

NOVI TENDA ROTIRACKI KAMERI ORGINAL SO GARANCIJA


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08MINI WIFI/IP KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

PRVA KLASA SPY CAM NEMA NI SPOREDBA SO DRUGI MALI SPY CAM SO BATERII...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08ДОЛЕН ДЕЛ ОД КУЈНА ВО СОЛИДНА СОСТОЈБА

Продавам долен дел од кујна во солидна состојба.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 09:53Kineski Bravi

Brava za blindor vrati


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Вчера 09:50БАФЕРИ Tesyeu v300 65 f41 p4

БАФЕР Tesyeu v300 65 f41 p4 Bafer Tesyeu v300 65 f41 p4 Koristen 3 ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 09:47  НОВ ОГЛАС

STOLICI I VISOKI MASI (KONOPOJ)

Masa - 90 eur ( 120cm Dolzhina, Shirina 35cm, Visina 110cm ) Stoli...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:02Страна 1 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам