Прилеп
                           
1123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Градежен плац (кај млекара Софија)

Се продава градежно земјиште 1255 м2 на атрактивна индустиска локациј...


35 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
19 јул 18:42Промовирано

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
04 авг 17:06Промовирано

Tipski Apartmani

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parkin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 20:25Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Вчера 20:03Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:49ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

Комплетно опремен стан со сите услови за живеење. Мирно, тивко и инти...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 19:36se izdava sprat od kuka

se izdava sprat od kuka podetalni informacii +38978369805 leposava


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Се издава дуќан

Се издава дуќан/цвеќара на приземје, во зградата од поранешен хотел с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 16:47Се продава КУЌА во ПРИЛЕП

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:40Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:12Хитно ,вселива куќа

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 15:27Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


9 €
или предлог цена
Вчера 14:31Se prodava stara kuka vo centar na Prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na ad...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:00Градежен плац (кај млекара Софија)

Се продава градежно земјиште 1255 м2 на атрактивна индустиска локациј...


35 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 12:23Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 12:22Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 12:18Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:38Prodavam 3 placa kaj ezero

Prodavam 3 placa od 1000 2000 I 5500 kaj ezeroto blizu do cesmata ce...


2 €
или предлог цена
Вчера 10:25Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


199.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 10:19Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:19Нива на ул.Прилепски бранители

Се продава нива во индустриска зона на самиот пат на ул.Карпалак 1800...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 09:55  НОВ ОГЛАС

Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


25 €
или предлог цена
Вчера 09:51Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:50Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:48IZDAVAM SOBI ZA STUDENTI VO CENTARO NA GRADOT

-se izdavaat sobi za studenti -sobite se opremene so tv wi-fi kupati...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 09:24* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 700€....1.5x2m 500€....itn. DOS...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

Вчера 08:46APARTMANI SMESTUVAJNE

SMESTUVAJNE KRATOK PRESTOJ I SEMEJNI STANOVI


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 03:42Se izdava 3 soben stan

Se izdava trosoben stan Nov kujna i Kopatilo Opremeni drugoto bez nam...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 03:38  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Namesten Stan

NE Namesten Stan Centralno podrachje 9500 denari mesechno


9.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 03:31APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

SE IZDAVAAT APARTMANI ZA KARATOK PRESTOJ


1.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 03:31Se izdava stan

Se izdava NE namesten stan na 2Ri kat 76m2 , cerna 150 evra mesechno


150 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 03:31Se Izdava Namesten Stan vo Prilep Centar

Se Izdavaat Studija, Stanovi i Apartmani za Kartok i Dolg Prestoj ima...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 03:30Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 авг 21:57Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 авг 21:56Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
16 авг 20:46Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
16 авг 19:46Vikendica so ovostarnik

Se prodava vikendica na 2 sprata, so ovostarnik na vkupna povrsina od...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

16 авг 19:42Se prodava Vikendica vo Prilep

Se prodava Vikendica vo Prilep patot prema ezero nasproti bazata od M...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

16 авг 19:33Dukjan 25m2 vo centarot na Prilep - do Avto Champion

Се издава дуќан 25м2 во центарот на Прилеп, веднаш до Авто Шампион, с...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 авг 19:01МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


13.900 €
или предлог цена
16 авг 17:09Куќа Варош Прилеп

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар Повеќе инфо на 078 223 826 Але...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 авг 16:50Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам