Карпош
Подкатегорија:
                   
525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:00KAMERI ZA LOV KAMERA LOVNA LOVNI ZA LOVENJE DOJAVA

VODOOTPORNA LOVNA KAMERA Kamera koja se aktivira na dvizenje.Rabot...


4.990 МКД
или предлог цена
16 авг 10:46Zastava 9 mm

Zastava 9 mm Nakoristena Samo na lica so dozvola 076 456 641 Iv...


350 €
или предлог цена
15 авг 08:31Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан

Gi imam site kalibri na Laseri Sluzi za shteluvanje nishan JAVI SE...


800 МКД
или предлог цена
15 авг 06:37RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
14 авг 12:50Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
13 авг 19:35NOV VOJNICKI KOMPLET

NOV VOJNICKI KOMPLET 1200 DEN. TEL 075 248 405 TEL 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
13 авг 13:39NOVI RANCI 25 LITRI - 700 DEN.

NOVI RANCI 25 LITRI - 700 DEN. 075-248-405 075-248-405 075-248-4...


700 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37NOVI RANCI SINGLE SWORD

NOVI RANCI SINGLE SWORD VRVEN KVALITET... POGODNI ZA PLANINARENJE,...


2.400 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
12 авг 19:01Red Dot AT3 Tactical

Se prodava nov nekoristen red dot donesen od USA!


120 €
или предлог цена
12 авг 12:50Red Dot SIG SAUER ROMEO 5

Nov ne koristen red dot kupen od USA!


210 €
или предлог цена
12 авг 12:49WiileyX naocari

Продавам оригинал, нови, некористени WileyX наочари. Наочарите се со ...


3.700 МКД
или предлог цена
12 авг 11:54Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

10 авг 08:57Pistol beretta f92 A1 co2

Prodavam Pistol Beretta f92 A1 na co2 boci, 4,5mm metalni kugli! Mnog...


9.000 МКД
или предлог цена
09 авг 14:20CZ 52 7.62x25

Se prodava CZ 52 vo kalibar 7.62x22 (TT). Pistolot e vo odlicna sost...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 18:38Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:04Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57; 12

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:03Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:03KA-BAR нож со фиксно сечиво

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен. Д...


100 €
или предлог цена
08 авг 10:42NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

6" do 9" 1500 deanari


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:15SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER”

SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER” Specifications: Brand: Mast...


1.600 МКД
или предлог цена
07 авг 10:37SCHRADE EXTREME SURVIVAL

SCHRADE EXTREME SURVIVAL VKUPNA DOLZINA : 30 cm DOLZINA NA SECILO :...


2.100 МКД
или предлог цена
07 авг 10:26noken vizir

prodavam noken vizir


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

06 авг 15:15Prodavam lovdziska puska dvocevka IZ-58 ,12mm

Prodavam lovdziska puska dvocevka IZ-58 ,12mm vo odlicna sostojba. P...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
05 авг 14:45Revolver Chiappa Rhino

Se prodava ili zamenuva pistol Chiappa Rhino 40ds, odlicno socuvan be...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јул 12:49Baofeng Uv-9R Plus 10w toki voki radio stanici

Baofeng Uv-9r plus toki voki radio stanici 10w domet do 15km ,vodootp...


2.100 МКД
или предлог цена
25 јул 22:37ZELEN LASER-POKAZUVAC

PRODAVAM NOV ZELEN LASER - POKAZUVAC SO GOLEM DOMET KOI KORISTI BATER...


700 МКД
или предлог цена
21 јул 09:25LOVACKI NOZN

Nerdajuci celik nov


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 јул 17:48PRODAVNICA ZA LOVNA OPREMA

PRODAVNICA ZA OPREMA ZA LOV I TAKTICKA OPREMA LOKACIJA SKOPJE, KARPO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Облека

17 јун 09:25KOMBAT TORBICA

NOVA KVALITETNA KOMBAT TORBICA


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01LAMPA ZA PUSKA

NOVA BATERISKA LAMPA ZA PUSKA


1.500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01RACNA LAMPA SO P50 DIODA

NOVA RACNA LAMPA SO P50 DIODA MNOGU SILNA BELA SVETLINA


800 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01TAKTICKI ELEK

NOV TAKTICKI ELEK


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00VREKA ZA SPIENJE

NOVA VREKA


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00ELEKTROSOK

NOV SILEN ELEKTROSOK


600 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00BATERISKA LAMPA

NOVA BATERISKA LAMPA


700 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00LAMPA ZA GLAVA

SILNA BATERISKA LAMPA ZA GLAVA SO 5 SVETLA I DVE BATERII


900 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00TASNICKA ZA POJAS

MODULARNA TASNICKA ZA POJAS ILI RANEC


500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам