55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tablet i telefon

Prodavam 2 tableti marka NEXTBOOK I LENOVO so osteten displej i telef...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Стари телефони

Вчера 20:40KUPUVAM Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Note 10 Pro, Note 11 Pro

KUPUVAM Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Note 10 Pro, Note 11 Pro


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:17iPhone 11 Pro Max

Odlicno socuvan Raboti ekstra sve na nego Battery health 84% True Ton...


450 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
530 €
Вчера 12:33KUPUVAM Iphone 8 (plus), Iphone X, Iphone XS, Iphone 11

KUPUVAM Iphone 8 (plus), Iphone X, Iphone XS, Iphone 11 Potpolno isp...


По Договор
или предлог цена
16 авг 16:29Kupuvam Samsung A52,A72,Huawei Nova 5T,P30,Iphone XS,Xiaomi

Kupuvam Samsung A32, A52, A52s, A72, S10, S20 Huawei Nova 5T, P30,...


По Договор
или предлог цена
16 авг 10:02KUPUVAM Honor 50, Huawei Nova 5T, P30, P40

KUPUVAM Honor 50, Huawei Nova 5T, P30, P40


По Договор
или предлог цена
16 авг 08:36Se prodava/zamenuva Iphone Xr

Se prodava iphone xr 64gb bez face id i true tone , moze zamena za ip...


200 €
или предлог цена
25 јул 12:11MOBILNI TELEFONI ENERGY E10 , NOKIA

1. NOV TELEFON ENERGY E10 SO GARANCIJA BOJA CRNA 2 GB KUPENO OD A1...


1 €
или предлог цена
06 јул 17:45Garmin navigacija

Se prodava garmin navigacija cena 3000denari 077 729 647 pozz


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 21:08BEZICEN TELEFON PANASONIC

BEZICEN TELEFON PANASONC ISPRAVEN


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 13:09Samsung S10 350€

Se prodava slamsung S10 donesen od anglija cena 250€ 077 729 647...


250 €
или предлог цена
31 мај 15:26AGPTEK LW11 Smartwatch

AGPTEK LW11 Smartwatch, 1.3" Full Touch. Купено пред една недела.


3.100 МКД
или предлог цена
25 мај 13:02Samsung A 32 nov ne otpakuvan

telefonot e nov neotpakuvan kupen od T - mobile


11.000 МКД
или предлог цена
18 мај 21:18se prodavava xiaomi mi 10t lite 5G kako nov

xiaomi mi 10t lite 5G kako nov bez tragi na koristenje. cenata za kes...


15.000 €
или предлог цена
16 мај 07:19Се продава A1 Alpha 20+

Користен со маска,добро сочуван Целосно исправен. 1 година гаранци...


5.000 €
или предлог цена
14 апр 15:48Redmi 9

Исправна состојба. Малце пукнат екран


2.500 €
или предлог цена
13 апр 12:19Redmi Note 9

Se Prodava Redmi Note 9✅ Bez Nikakov Problem!✅ Garancija! ✅ Plava ...


6.000 МКД
или предлог цена
11 апр 07:33Iphone 7Plus

na stranata e puknato stakloto tacot raboti bez problem battery heal...


120 €
или предлог цена
02 мар 12:18A1 Alpha 21

A1 Alpha 21 Nov ne koristen kupen od salon na A1 pred 3 nedeli. So t...


9.500 МКД
или предлог цена
25 јан 18:52A1 Alpha 21

Nov ne koristen kupen pred 3 nedeli so garancija,polnac,slusalki. KO...


9.500 €
или предлог цена
25 јан 18:31Navigacija cena 100 €

Se prodava navigacija donesena od angloja cena 50€ 077 729 647 pozz


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

18 јан 23:37Prodavam Nokia 5.3 64gb seushte pod garancija, Android 10.0

Prodavam Nokia 5.3 malku koristen, kupen od telekom, raboti na site m...


8.000 МКД
или предлог цена
14 јан 15:54Huawei P10 Lite zacuvan

Huawei P10 Lite So maska i zastitno staklo


5.000 МКД
или предлог цена
28 дек 02:11Tesla tablet

Se prodava tablet tesla sesie ok 078 320 515 kire cena 1500den pozzz


1.500 МКД
или предлог цена
04 окт 17:03Slmsung s10 s10e s9 pozzz

Se prodava slmsung s10 cena 370€ s10e cena 250 € s9 skrsen ekran cena...


По Договор
или предлог цена
03 окт 20:26Navigacija cena 100 €

Se prodava navigacija donesena od anglija cena 100€ 077 729 647 pozz


100 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

03 окт 20:23Navigacija cena 100 €

Se prodava navigacija donesena od anglija cena 100€ 077 729 647 pozz


100 €
или предлог цена
Пробиштип

Останато

03 окт 20:23Baterija za samsung s6 edge

prodavam nova baterija za samsung s6 edge


500 МКД
или предлог цена
21 авг 16:50Huawei mate 20 lite

super socuvan bez mana Huawei mate 20 lite so 4G /64G so dve zadni i...


6.500 МКД
или предлог цена
21 авг 16:38MOBILEN TELEFON

Nov telefon kupen vcera od salon na A1 so garancija


1.300 МКД
или предлог цена
09 јул 10:08samsung galaxy watch

Se prodava nov, neupotrebuvan samsung galaxy watch 46mm. Saatot e vo ...


230 €
или предлог цена
10 јун 20:08Nokia 6200 so polnac

ISPRAVEN, Malku koristen


800 МКД
или предлог цена
08 јун 13:47BEZICEN TELEFON PANASONIC

Bezicen telefon Panasonic Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 13:32Iphone x

Se prodava mobilen telefon Iphone x, malku koristen, kako nov, bez ni...


350 €
или предлог цена
01 мај 09:08iphone SE 32gb moze zamena za xiaomi ili huawei

iphone SE 32gb moze zamena so xiaomi ili huawei so moja doplata


1 €
или предлог цена
12 фев 17:32Slmsung core prim 1

Se prodava slamsung core prim 1 vo odlicna sostojba cena 1700 den i m...


1.700 МКД
или предлог цена
26 јан 17:57Mobilen telefon

Nov telefon kupen vcera,od salon na A1, so garancija.


1.300 МКД
или предлог цена
09 јан 17:14Bezicen telefon Panasonic

Bezicen telefon Panasonic Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
09 јан 17:13Ispravni stari mobilni telefoni

Cena po dogovor. Nemaat polnaci samo sony ericsonot ima.


2.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:54ALcateL Huawei Nokia LG Samsung

Poveke Mobilni telefini na prodazba Vodootporen Mobilen = 2500 den ...


1.000 МКД
или предлог цена
26 јул 15:45Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам