Карпош
Подкатегорија:
                   
566 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 17:38Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 13:00Dvogled BPC 7X50 USSR OLIMPIJADA MOSKVA 1980

Se prodava BPC 7X50 USSR Dvogled.Specijalno napraven za Olimpijadata ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 09:16Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан

Gi imam site kalibri na Laseri Sluzi za shteluvanje nishan JAVI SE...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
Вчера 09:17NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

6" do 9" 1500 deanari


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 22:00Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
21 сеп 15:23noken vizir

prodavam noken vizir Dragi 070702048


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

19 сеп 11:35Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

19 сеп 08:05Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

19 сеп 08:05KA-BAR нож со фиксно сечиво

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен. Д...


100 €
или предлог цена
16 сеп 18:39RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
13 сеп 22:34Prodavam malokalibarski pistol

Prodavam malokalibarski pistol Walther P22, nov,na lice so dozvola za...


400 €
или предлог цена
13 сеп 11:42CZ 52 7.62x25

Se prodava CZ 52 vo kalibar 7.62x22 (TT). Pistolot e vo odlicna sost...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

13 сеп 06:41Revolver Chiappa Rhino

Se prodava ili zamenuva pistol Chiappa Rhino 40ds, odlicno socuvan be...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

13 сеп 06:41GOLEMA BATERISKA LAMPA

NOVA GOLEMA BATERISKA LAMPA Tel 070 246 650


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:13ELEK

Novi takticki eleci Tel 070 246 650


3.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:13KOZEN REMEN ZA MUNICIJA

Nov kozen remen za municija 16 Tel. 071 264 065


1.300 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:13RAKAVICI

Novi takticki rakavici, ceni 300, 500 i 600 den Tel 070 246 650


500 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:12PANTALONI SO DZEPOVI

Novi pantaloni pamuk likra so stranicni kargo dzepovi Tel.071 264 065


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Облека

10 сеп 21:12ZELEN LASER SO MNOGU GOLEM DOMET

Zelen laser tocka so domet poveke od 10 km. Tel 070 246 650


600 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:11SILNA LAMPA ZA RAKA

Novalampa za nosenje na raka-kako casovnik so silna led dioda, doaga ...


900 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:10NOV KVALITETEN DVOGLED BUSHNELL

Kvaliteten dvogled Bushnell dava kristalno cista slika. Cena 2500 de...


2.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:10METALNI AIR SOFT PISTOLI

NOVI METALNI AIR SOFT PISTOLI SO PLASTICNI DIJABOLI CENI OD 1000 DO 1...


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:48METALNI AIR SOFT PISTOLI

NOVI METALNI AIR SOFT PISTOLI SO PLASTICNI DIJABOLI cena od 1000 do 1...


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:48METALNI AIR SOFT PISTOLI

NOVI METALNI AIR SOFT PISTOLI SO PLASTICNI DIJABOLI ceni od 1000 do 1...


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:48Zastava 9 mm

Zastava 9 mm Nakoristena Samo na lica so dozvola 076 456 641 Iv...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
09 сеп 08:01PANTALONI PAMUK LIRA

Novi


1.600 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24MONOCULAR

Nov monocular


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA ZA PUSKA

NOVA SILNA LAMPA ZA PUSKA SO MIKROPREKINUVAC, DRZAC I DVE BATERII


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24KOZNA FUTROLA ZA POD PAZUVA

NOVA KOZNA FUTROLA ZA POD PAZUVA


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA P70

NOVA MNOGU SILNA LAMPA P70


1.300 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA ZA GLAVA

MNOGU SILNA LAMPA ZA GLAVA SO DVE BATERII


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:24LAMPA SO 2 BATERII

Nova racna lampa so dve baterii, spakuvana vo plasticna kutija


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23GOLEMA LAMPA

Nova golema bateriska lampa


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23DVOGLED 20 X 50

Nov dvogled Panda 20 x 50


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23FUTROLA ZA NOGA

LEVA I DESNA FUTROLA ZA NOSENJE ORUZJE NA NOGA


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23NAJSILEN MODEL P90

Nova najsilna golema lampa P90 so 2 golemi baterii na polnenje


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23LAMPA ZA GLAVA

NOVA SILNA LAMPA ZA GLAVA


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:23Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам