Илинден
Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

tv komoda

tv komoda 180x40 pravena po merka mnogu kvalitetna izrabotka


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:49Izeabotka na masi od inox

Izrabotka na masi i enterieri od inox ogradi i sekakov vid na bravari...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

22 сеп 16:03Garnitura

Kratko koristena


11.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:39Petosed

Prodavam petosed so navlaka socuvan tel.za kontakt 074 233 398 ima fi...


6.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:10Unikat klub masa

Unikat klub masa so star dab preku 200god.i kostrukcija od brusen ino...


17.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

18 сеп 20:12Volneni tepici

kafeaf cena 3000 den tel 087355907 i 078322920 078379351


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

13 сеп 10:07КОМОДА KOMODA

KOMODA RETRO KOMODA 150x170x60


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:08Продавам фотеља на спуштање

Продавам фотеља на спуштање.076556837


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 сеп 17:51Klub masa

Prodavam klub masa so izraboteni inox nogari po konturite na drvoto


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

08 авг 09:47Клуб маса за во дневна (160×80)

Продавам клуб-маса одлично сочувана. Собрана масата е со димензии 80×...


5.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

19 јул 15:30Krevet/Кревет Trosed/Тросед

Se prodava trosed so mehanizam za spustanje. Kupen e od Simpo i e nov...


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 јул 09:22Kako novi se prodavaat 2 trosedi koristeni pomalku od 1 god

se prodavaat 2 trosedi koristeni pomalku od 1 god poradi kupena druga...


1.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

10 јун 11:02Garnitura П(pe)forma

Prodavam golema garnitura za poveke cleno semejstvo vo pe(П)forma Mn...


30.000 МКД
или предлог цена
07 јун 20:07Masa trpezariska,fotelja,kauc (krevet)

Foteljata 500 den Masa trpezariska na pustanje 2000 den. Tel. za ...


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

29 дек 12:56Agolna GARNITURA

Se prodava,mnogu udobna,250x320-330 odprilika e dimenziata


17.000 МКД
или предлог цена
29 дек 12:56Se prodava garnitura troded,dvosed i fotelja

Mnogu malku koristena nova garnitura Trosed dvosed i fotelja Telef...


600 €
или предлог цена
29 дек 08:43Klub masa

Prodavam klub masa ekstra socuvana I komoda


6.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

15 дек 19:19Гарнитура тросед, двосед и фотеља

Гарнитурата е од Симпо, во одлична состојба


18.000 МКД
или предлог цена
16 окт 10:10Drveni prozori i balkonski vrti

Prozori i vrati balkonski povolno


7.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

26 сеп 17:12MEBEL KOMPLET Trosed Fotelja Kujna Frizider Sporet Klub Masa

Се продава: <> Телевизор 51cm Samsung = 1.500 <> Дрвена клуб маса...


По Договор
или предлог цена
06 јул 10:43Nova ne upotrebuvana masa

Nova ne upotrebuvana masa 120x60


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

19 апр 16:31komoda

komoda skoro nova ne vozena


10.000 МКД
или предлог цена
10 мар 09:22Plakar

Izraboten od iverka 16 mm furniran i lakiran Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
28 фев 18:00trpezariska masa so 6 stola medijapan

masa so 6 stola od medijapan so staklo obraboteno se pusta ima 6 sto...


7.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Маси

21 фев 10:52Trosed dvosed fotelja

Se prodavaat troses dvosed i fotelja kako novi. Materijal drvo i prev...


20.000 МКД
или предлог цена
11 јан 19:40Nova Garnitura

Se prodava garnitura koristena samo 6 meseci!!! Poradi zaminuvanje...


18.000 МКД
или предлог цена
17 јул 13:08Продавам кујна

Продавам нова комода цената не е фиксна. За повеќе информации јавете ...


По Договор
или предлог цена
09 јул 17:50SE PRODAVA TROSED,DVOSED I FOTELJA

SE PRODAVA TROSED,DVOSED I FOTELJA.NOVI, DIMENZII: TROSED:dolzina 2...


600 €
или предлог цена
10 мај 17:29Комода

Се продава комода користена две години. Изработена од иверица. Димен...


По Договор
или предлог цена
27 фев 13:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам