Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
02 јул 13:22Промовирано

Се продава деловен простор во Кисела Вода

Цената е 1500евра од м2 плус 18% ддв. Има двор од 20м2 . Контакт...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:57Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:02Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda По Договор

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratur...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:54Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:41Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:15Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
02 јул 13:22Deloven objekt na industriska ulica Pintija-Dracevo

Izdavam Plac na industriska ulica patot od pintija prema dracevo spro...


11.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

02 јул 00:25К.Вода дуќан 60м2 чешма на улица

1996...Партенон Недвижности изнајмува дукан на главна улица во К.Вода...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

01 јул 12:45DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

Se prodava reprezentativen deloven prostor vo Kisela Voda od 140 m2 n...


240.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 јул 00:22IZNAJMUVAME I PRODAVAME DELOVEN PROSTOR VO CRNICE OD 490M2

Iznajmuvame i prodavame deloven prostor od od 320m2i 170m2 okeanski p...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 јун 14:15Izdavanje kancelariski prostor

Izdavam kancelariski prostor


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 јун 09:26iznajmuvam deloven prostor

Dukanot se naoga vo kisela voda ulica viktor igo vo zgradata na fikom...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

29 јун 21:42СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 50М2 НА ПРИЗЕМЈЕ-ПРЖИНО

СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ПРЖИНО ,50М2 НА ПРИЗЕМЈЕ КАКО ДЕЛ ОД ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 јун 12:37Izrabotka po merka na stakleni pregradi i vrati

Izrabotka po merka na stakleni kancelarii pregradi i vrati od kaleno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 јун 20:45Се издава деловен простор-магацин во Пинтија

Магацинот е 1415 м2 со висина од мин. 4,5 метри, отворен простор без ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 јун 13:58Се издава деловен/kaнцелариски простор во Пинтија

Канцелариите се со квадратура од 427 м2, комплетно опремени со мебел ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

24 јун 13:58Се издава деловен простор во Пинтија

Се издава деловен простор-канцеларии во Пинтија- бившо Бујото. Канце...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

24 јун 13:58se izadava hostel

Se izdava deloven objekt kompletno opremen hostel na ul Boris Trajkov...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

22 јун 14:13Deloven prostor 3600 m2

Se prodava deloven prostor na ul. Boris Trajkovski nasproti fabrika O...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

21 јун 11:34Se prodava deloven prostor 650m2 so plac 922m2

Se prodava deloven objekt, magacin, fabrika vo okrugot na poranesna S...


625.000 €
или предлог цена
20 јун 20:08Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski so kvadratura ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

18 јун 12:15Се изнајмува магацин 1415м2 во Пинтија

Се изнајмува магацин - отворен простор без пречки во Пинтија со површ...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 јун 12:33Се изнајмува деловен простор 427м2

Се изнајмува деловен простор, канцеларии, со површина од 427м2 во Пин...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 јун 12:16ИЗДАВАМ РЕНОВИРАН СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам реновиран стан за канцелариски простор. Погоден за адвокатска...


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 јун 11:49Se prodava deloven prostor - kancelarii vo kisela voda

Se prodava / iznajmuva deloven prostor (kancelarii) dve prostorii po ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 јун 09:15Се издава деловен простор

Се издава Деловен простор,во К.Вода-Припор ,40м2,на главна улица...им...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

09 јун 19:31Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor,vo K.Voda-Pripor, 40m2,na glavna ulica ...i...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

08 јун 19:31Се издава/продава

Се продава/издава деловен простор во Општина Кисела Вода на ул.Сава К...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

06 јун 16:05Deloven Prostor 85m2 Kisela Voda / Centar

Se izdava deloven prostor od 85 metri kvadratni so terasa ,so dva vle...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

30 мај 10:44Se iznajmuva dukjan/дуќан vo Kisela voda

Се изнајмува дуќан/деловен простор во Кисела вода на улица Димо Хаџи ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 мај 14:04Pintija plac so kancelarii se izdava

Izdavam plac so povrsina od 1207 m2 I objekt od 135 m2 kancelarii pri...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 мај 20:48Се издава дуќан 90м2

е издава дуќан 90м2 на главна улица Христо Татарчев бр.33А веднаш все...


1 €
или предлог цена
24 мај 15:24ИЗДАВАМ КАНЦЕЛАРИСКИ/ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Деловниот простор се наоѓа во Кисела Вода кај старо Шампионче и е во ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

22 мај 20:35ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 48м2 - КИСЕЛА ВОДА

Деловниот простор се состои од 2 канцеларии/дуќани од по 25 м2 со сан...


11.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

22 мај 20:35Se prodava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja vo Kisela Voda vo blizina na ekonomskoto ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

19 мај 16:11Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na bulevar Boris Trajkovski so kvadratura...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

19 мај 09:36Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica ili magacin

Se izdava bravarska/mehanicarska rabotilnica, moze i da se koristi ka...


1 €
или предлог цена
16 мај 17:09Se prodava / izdava deloven objekt vo Pintija

Se prodava ili izdava deloven objekt vo Pintija, 1180m2, od koi 730m2...


По Договор
или предлог цена
12 мај 09:46IZDAVAM NAMESTENA KANCELARIJA!!!!

Izdavam 2ve opremeni kancelarii so kujna,sanitaren cvor,gradsko parn...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

09 мај 11:15IZDAVAM PROSTOR 110m2 ZA SEKAKVA NAMENA!!!!

Izdavam prostor so povrsina od 110m2 Visok suteren so gradsko parno, ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

09 мај 11:15Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам