Кисела Вода
                           
5107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC VO DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA(POPSKA NASELBA) M...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јун 10:39Промовирано

Nov stan 43m2 , Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 3 ➡️ 6 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

02 јул 08:45Промовирано

Prodavam dukan POVOLNO

Se prodava dukan od 17 m2 so sanitaren cvor vo TC 11Oktomvri.karsi ra...


12.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 17:53IZDAVAM PARKING MESTO POD ZRADA

Se[znnjmuva parkin pod zgrada vo blizina na STARA RAMPA potocn0 na ul...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Денес 17:52IZDAVAM STAN NA STARA RAMPA

Se izdava namesten trosoben stan so dve spalni 60m2 sosema nov na STA...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:52Izdavam sobi

Izdavam sobi vo nas. Usje (pozadi restoran Vezilka) i vo nas. Keramid...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 17:50Stanovi vo pocetna gradba Kisela Voda - Cesma.

Se prodavaat stanovi vo pocetna gradba pomegu Cesma i studenski Pelag...


1.370 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:02SE PRODAVA NOV STAN VO KISELA VODA (CESMA -RAMPA)!

Se prodava NOV stan vo NOVA zgrada,2022 god.,na 3 kat,so terasa,parhe...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:44Плац во Драчево

Продавам плац во населба Драчево. Со чист имотен лист! На улица Гер...


19.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:54Се продава нов стан 51м2 Кисела Вода-Припор

Се продава нов стан 51м2 во Kисела Вода-Припор одма карши Хотел Најс,...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:35СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - 82м2 + 15м2 ТЕРАСИ

Продажба на комфорен стан со функционален распоред на просториите на ...


82.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:59PRODAVAME PETOSOBEN DUPLEKS KISELA VODA SAMPIONCE 100m2

Se prodava stan dupleks so povrsina od 95m2, 4 spalni sobi, 3 terasi ...


95.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:48ПРОДАВАМЕ ЧЕТВОРОСОБЕН ДУПЛЕКС КИСЕЛА ВОДА - ОПШТИНАТА 107м2

ШИФРА 3456П Се продава стан со површина од 107м2, со 3 спални соби...


107.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:47ПРОДАВАМЕ ЧЕТВОРОСОБЕН РЕНОВИРАН КИСЕЛА ВОДА ЕКОНОМСКО-100м2

ШИФРА 3705П Се продава стан со површина од 100м2, со 3 спални соби...


125.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:46ПРОДАВАМЕ СТАН 60М2 +ГАРАЖА ВО КИСЕЛА ВОДА-ПРИПОР

Продаваме стан во Кисела Вода-Припор 60м2 +гаража од 22м2 со чист имо...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:45PRODAVAME STAN 58M2 VO KISELA VODA KAJ MAKPETROL BENZISKATA

Prodavame stan 58m2 vo Kisela Voda kaj Makpetrol benziskata. Stanot ...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:45ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК 74м2

Шифра 3649п Се продава наместен стан со површина од 74м2 со 2 спал...


89.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:44Стан за краток престој и ноќевање

Grkov Apartment се наоѓа на ул. Емил Зола 12А - Кисела Вода, во нова ...


23 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:42PRODAVAME PREKRASEN STAN VO CRNICHE 88M2 SO DVOR 70M2

ProdavamE nov nevseluvan stan vo Crniche na mirna lokacija so dvor i ...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:00Izdavam garsonjera vo Crnice so plateni smetki

Izdavam garsonjera vo Crniche na mirna lokacija, so ubav pogled kon g...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:52se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


140.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:50ПРОДАВАМЕ СТАН ВО К.ВОДА 97М2-КАЈ КРУНА

шифра 3688п Продаваме стан во Кисела Вода кај Круна 97м2 на 3 кат со...


105.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:42Стан за краток престој и ноќевање

Станот се наоѓа на ул. Димо Хаџи Димов 78 - Кисела Вода, на 2 км од ц...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:13PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA CESMA

Prodavame stan vo Kisela Voda na cesma od 92m2. Stanot ima dnevna so...


107.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:09PRODAVAME STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA NA CHESMA

Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda na odlicna lokacija,5 mi...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:07PRODAVAME TROSOBEN STAN OD 74M2 VO KISELA VODA

Prodavame trooben stan vo Kisela Voda vo blizina na Zlaten sremec . ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:07PRODAVAME GARSONJERI VO GRADBA NA CESMA OD 24M2

Prodavame garsonjeri vo Kisela Voda na Cesma od 24m2 so posebna spal...


33.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:06Dućan bo Avtobuska stanica Skopje

Deloven prostor vo Avtobuska stanica Skopje na 1kat, 070726966 Vibe...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Nov stan 43m2 , Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 3 ➡️ 6 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Garsonjera na 2 km od strog Centar (Sobranie) – se izdava

Na ul. Georgji Dimitrov, vo Kisela Voda, na 2 km od strog Centar (Sob...


199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам прекрасен стан 51м2 во Кисела Вода-Припор

Се продава нов стан 51м2 во Kисела Вода-Припор одма карши Хотел Најс,...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Prodavam plac vo Dobri Dol

Prodavam delliv plac na vikendasko mesto vo s. Dobri dol.


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:58СЕ ПРОДАВА НОВА ГАРСОЊЕРА ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ПРОДАВА НОВА ГАРСОЊЕРА ВО КИСЕЛА ВОДА СО ПОВРШИНА ОД 32М2 СТАНОТ...


52.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:42  НОВ ОГЛАС

Се издава

Се издава дуќан од 60 m2 на автобуската станица кај Чешма, Кисела Во...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Се продава стан во Кисела Вода 54м2

Се продава стан во Кисела Вода од 54 м2 +11 м2 подрум на 3 кат нема л...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:28SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

Se izdava kompletno namesten stan vo Kisela Voda karsi opstinata. Sta...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:16Убава куќа во Кисела Вода- Припор (Kisela Voda- Pripor)

Се продава куќа во Кисела Вода, во близина на последната 24ка, кај ме...


155.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:07Се продава деловен простор во Кисела Вода

Цената е 1500евра од м2 плус 18% ддв. Има двор од 20м2 . Контакт...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:57Се продаваат станови во градба со една спална соба

Се продаваат нови станови, во градба, до крај на 2023 година ќе биде ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:56Издавам нова гарсоњера

Се издава гарсоњера за краток или подолг престој на Стара рампа во Ки...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:52Се изнајмува куќа во Драчево

Се изнајмува куќа во Драчево на фамилија на подолг временски период. ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:50NOV TROSOBEN KISELA VODA

SIFRA 18903 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO KISELA VODA ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:38  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 128

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам