130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Клучеви-Алати

Се продаваат клучеви Донесени од Германија Оригинал Тел. за контак...


1 €
или предлог цена
01 јун 12:35Mikrometar f100-125/f125-150mm

Се продаваат два микрометри FWP, Полска. Миктрометрите се многу малк...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:51Membranska pumpa za technosti na kompresor

Pumpata e so dve membrani i raboti na kompresor a vlez i izlez se 1 c...


8.000 МКД
или предлог цена
27 мај 09:12Presa za lim makaza

Presata e pravena vo fabrika visko kvalitet nozevi 20 cm malku koris...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мај 17:56Vibro ploca, zaba,valjak,NOVA 800 eur

Vibro ploca nova neodpakovana donesena od ch. Tezina 70 kg,ima guma z...


850 €
или предлог цена
20 мај 23:18Profi alat

Profi alat donesen od germanija


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:44Strujomer

Strujomer


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:44Profi alat

Profi alat


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:43Profi alat

Profi alat


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:43Pajser

Profi alati


1.700 МКД
или предлог цена
17 мај 21:43Alati

Alati


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:43Gumi so bandazi

Gumi so bandazi


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:43Profi alat od germanija

Profi alat skoro nov Biox ravna freza 150e Rocangli od 25e nagore Kab...


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:42Potopna pumpa

Potopna pumpa


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:42Profi alat

Profi alat


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:42Motor

Motor


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:42BOCA ZA VOZDUH 100 L 125 150 170 200 240 500 850 1500 L

PRODAVAM BOCI ZA VOZDUH. NOVI OD 100 L., 125 L. I 200 LITRI. OD 10 B...


1 МКД
или предлог цена
14 мај 21:30Prodavam trimer

Prodavam nov trimer za kosenje treva trimerot nee raboten vo opsto no...


130 €
или предлог цена
11 мај 05:35SEPING ШЕПИНГ MAL SVEDSKO PROIZVODSTVO

SE PRODAVA SEPINGOT. SVEDSKO PROIZVODSTVO. NEMA ELEKTROMOTOR. SEPINGO...


350 €
или предлог цена
29 апр 21:41PRESA HIDRULICNA RUSKA

SE PRODAVA POLOVNA PRESA OD RUSKO PROIZVODSTVO. TAA STO E NA SLIKITE....


1.000 €
или предлог цена
28 апр 22:10Alati

Alati Masina za poliranje Klesti


По Договор
или предлог цена
25 апр 21:32Alat i pribor

Alat i pribor


По Договор
или предлог цена
25 апр 21:32Elektricen alat i pribor

Se prodava elektricen alat vo odlicna sostojba,htz oprema i drug prof...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 21:32Alati I pribor

Stopni.stegi.


По Договор
или предлог цена
25 апр 21:32Torks

Profi alati


15 €
или предлог цена
25 апр 21:31BRUSEN KAMEN MASINSKI ZA SMIS - SMIRGLA GOLEMI I MALI

PRODAVAM MASINSKI GOLEMI I MALI KAMENJA ZA BRUSENJE, ZA NA ELEKTROMOT...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 21:01BRUSALICA MAKITA GOLEMA 230 I HILTA - BORMASHINA BOSCH

PRODAVAM NOVA ORIGINAL BRUSALICA MAKITA 2600 W - 6600 MIN. I KOMBINIR...


15.000 МКД
или предлог цена
23 апр 20:54BUSALICA BORMASINA SREDNA I MALA PROFESIONALNA JUGOSLOVENSKA

PRODAVAM DVE BORMASINI. SREDNA I POMALA OD JUGOSLOVENSKO PROIZVODSTVO...


1 МКД
или предлог цена
23 апр 20:53KRSAC PIKAMER SPIC SEKAC LOPATKA CEKAN ZA KRSENJE

PRODAVAM SPICOVI, SEKACI, LOPATKA ZA PIKAMERI - KRSACI. ALATKITE SE T...


1.200 МКД
или предлог цена
23 апр 20:49HIDRAULICNI CREVA

GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,UL...


1 МКД
или предлог цена
22 апр 22:54Дигитален термометар со сонда

Се продава дигитален термометар VOLTCRAFT K101 со мерно подрачје од -...


2.000 МКД
или предлог цена
21 апр 16:46Aparat za zavaruvanje

Se prodava trofazen aparat za zavaruvanje.


12.000 МКД
или предлог цена
12 апр 15:44kupuvam neispravna vibro ploca

kupuvam neispravna vibro ploca bomak vacker i drugi moze i da nema...


100 МКД
или предлог цена
12 апр 12:31Reducir za kanister

Reducir za cisterna od ton izlez 3/4 070 611 476


1 €
или предлог цена
24 мар 13:34Racen Ger

071230455 zvonko


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 17:57hidrulicna pumpa

Racna hidrulicna pumpa so rezervar prva petoletka 070 611 476


1 €
или предлог цена
02 мар 10:55BORMASINA SPARKY SPARKI 500 W NOVA

PRODAVAM NOVA BORMASINA SPARKY 500 W. IMA LEVO-DESNO. MNOGU KVALITETN...


3.500 МКД
или предлог цена
11 фев 21:03SMISH - SMIS SAIBNA - SMIRGLA - VIBROMOTOR I ELEKTROMOTOR

PRODAVAM POLOVNA ISPRAVNA SHMIZSAJBNA - ORIGINALNA (ZELENATA I CRVENA...


1 МКД
или предлог цена
10 фев 22:52Hilta Black&Decker

Prodavam hilta vo odlicna sostojba Black&Decker donesena od Svedska


3.000 МКД
или предлог цена
31 јан 07:26Profi alati

Profi alat


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам