Чучер Сандево
                           
233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NIVA 453 m2 SE PRODAVA VO S.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA reon REKA i e NAD REKATA 40m : : 453 m2 : 9m / 50 m : SE PODAVA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:14PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:46Plac vo Cardak

Prodavam plac vo Cardak 864 m2. Placot se naoga posle restoranot Card...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:45Плац во Чардак

Плац во Чардак 864м2.Има струја,вода.Плацот се наоѓа после ресторанот...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:45PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:42Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT NIVI OD 1000 m2 - 22 evra m2 tuka ima - moznosti za L.U....


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 16:06IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 15:29Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 13:06Se prodava odlicen plac na top lokacija Vizbegovo

Se prodava zemjiste od 11423 m2 na odlicna lokacija do magistralniot ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 10:39Куќа со плац во Кучевиште

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

16 авг 09:44PLAC SE PRODAVA VO S.BRAZDA ,SKOPSKA CRNA GORA

PLAC k.p.1146 Guvo Brazda : 313 m2 : SE PRODAVA VO s.BRAZDA , A1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 09:27Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca so pat do nego, struj...


15 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 17:28Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


19 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 17:28Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 13:00prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 01:28Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

13 авг 22:18PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 21:50Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 14:15PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC /NIVA : 2679 m2 i 452 m2 EDNA DO DRUGA : 34/80/90/40 :SE PRODAV...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 13:34Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56Се продава или менува куќа во Бразда

куќата е троспратна со први вселив и двата горе карабина, плус подрум...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

13 авг 08:06PLAC SO GREDEZNA DOKUMENTACIJA KAJ STENKOVEC

Se prodava plac vo gradezen reon so cista i uredna gradezna dokumenta...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 07:31Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 13:33Prodavam NIVA vo Skopska Crna Gora, BLATINA

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 авг 09:38Se prodava plac vo Butel 1

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot. Alek...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 19:21Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 20...


123 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 18:44PLAC NIVA OBIKOLNICA VIZBEGOVO

Три парцели со обезбеден Пат Локација Крамењача Тел за инфо 070 25...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 авг 17:49Se prodava plac vo nas radisani

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na gl...


555 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 21:22СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1966S ЦЕНА: 315.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


315.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

09 авг 19:50СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1359R ЦЕНА: 1.500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


1.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

09 авг 19:31Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 13:00Парцела во с.Бањане

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 13:00Prodavam plac vo Brazda

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595...


2 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 08:43Plac vo Orizari

Se prodava parcela od 8935 metri kvadratni vo selo Orizari, pozadi sp...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 18:54Se prodava kukja vo Skopje

Se prodava kukja vo vikendaskoto mesto Cardak,na 500m nadmorska visin...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

07 авг 11:20Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 23:31Продажба на нива

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 12:42Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 авг 10:08Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам