1745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Отстапувам модерен Кафе Бар

Продавам разработен бизнис (модерен Кафе Бар, веќе со постојана клиен...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

22 јан 12:35Промовирано

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

23 мар 21:56Промовирано

Отпушување на канализација машински. 077757207

Otpušuvanje na kanalizacija mašinski. Snimanje so kamera na vision ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема за градежништво

15 јан 13:52Промовирано

Berber

Otvoreno e rabotno mesto za Berber Frizer za mazi vo salon vo Centar...


111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 19:14Pvc Masini - DVOGLAV CİRKULAR SO 500 mm PİLA ‐NOV

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 ako ne mozete da ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Денес 18:37  НОВ ОГЛАС

Stolbna, stabilna bormasina BOSCH PBD 40

Продавам малку користена скоро нова столбна/стабилна бормашина BOSCH ...


250 €
или предлог цена
Денес 18:33ПП Противпожарна опрема

Генерални застапници, сервисери и монтажери на “ТOLION“ PP опрема во ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 18:08Pvc Masini - T PREÇKA ‐ YILMAZ

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 ako ne mozete da ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Денес 18:03  НОВ ОГЛАС

Pvc Masini - Cela Liniya - POLOVNİ

Za po detalni informaciyi yavete se na: 077744594 ako ne mozete da ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Денес 16:16  НОВ ОГЛАС

Aspirator - Ventilator

Aspirator - Ventilator za ventilacija Site Golemini od Ф-150 Ф-...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 13:01Дигитални Ваги

Дигитални Ваги од: 40kg 150kg 200kg 300kg


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 13:01Ingco Alati

Site vidovi na Hilti od Programata na INGCO I CELIOT ASORTIMAN.


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 13:01Ventilator

Ventilator za ventilacija Site Golemini od Ф-150 Ф-200 Ф-250 ...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 13:01Grill Za Peceni Pilinja i Jagninja Inox

Grill Za Peceni Pilinja i Jagninja na Ќumur Moze zamena i za Kola


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 10:29VENTILACIJA

KUJNA,RESTORANI,MAGACINI,KAFULINJA,PEKARA,RABOTILNICI,KANCELARIJA ITN...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Храна, Готвење, Гастрономија

Денес 10:14Fasadi

Vrsime usluga na sekakov vid na termo fasadi,gips,renoviranje i drugo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Работилница и Алатник

Денес 10:04PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA ELEKTRONSKI LED BILBORDI

VRSIME PRODAZBA MONTAZA I SERVIS NA SITE LED BILBORDI FUL KOLOR I...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 09:58Se prodava masina za etiketi

Nova ne e koristena mnogu


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Индустриски машини

Денес 09:37Se prodava inventar za labaratorija

Se prodava labaratoriski invertar


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 09:36Strec Folija

Standard Transparentna 3kg 23 mikroni 255 m dolzina 500mm sirina ...


447 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Амбалажа и пакување

Денес 09:31Лустер

200 ден Контакт 071 27 11 25


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 08:18  НОВ ОГЛАС

Камен за толчење

КАМЕН за толчење на Буковец и зачини 1000 Ден КАНИСТЕР 600 ДЕн


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 08:13  НОВ ОГЛАС

Пп апарат

ПП апарат исправен 1500 ден Контакт 071 27 11 25


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дукани и опрема

Денес 08:07  НОВ ОГЛАС

GER CIRKULAR BANSEK BISKVIT HILTA BRUSALKA STUBNA BORMASINA

GER CIRKULAR BANSEK BISKVIT HILTA BRUSALKA STUBNA BORMASINA KOMPLE...


4.200 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 06:07MENGEME OD MASINSKI CELIK OTVARA 20SM

MENGEMINJA PRAKAM PO KARGO


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 06:07MOTOR HONDA ZA PUMPA KULTIVATOR AGREGAT

MOTORI OBEZBEDEN SERVIS I REZERVNI DELOVI PRAKAM PO KARGO


5.300 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 06:07MOTOROLA REPETITOR RADIOSTANICA

Se prodava repetitor Motorola, Komplet so kabel , antena. Programira...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 00:35MOTOROLA HT800 i ICOM Radiostanici

Prodavam radiostanici: MOTOROLA HT800 racna i ICOM bazna , moze i za ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 00:35Се продава опрема за печатење и копирање

2. Принтер/скенер/копир факс Sharp MX 5000N цена: 1100 евра 3. Принт...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

Денес 00:15OPREMA

AKCIJA !!! POSLEDNI BROEVI NOVI PANTALONI BRAND: ADIDAS CLIMAPROO...


3.200 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
4.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 20:05Вентилација

Izrabotka i montaza na ventilacija i klimatizacija za kafici i restor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Работилница и Алатник

Вчера 18:33BOSCH SET 18V

Se prodava Bosch set nov sodrzi : Bosch 18v srafilka, Bosch Udaren Ce...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 18:21П П Апарат

Апарат за гасење пожар 1500 ден Контакт 071 27 11 25


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Безбедност опрема

Вчера 17:26Prodavam NOV VOLTCRAFT VC880 multimeter

Prodavam NOV VOLTCRAFT VC880 Handheld multimeter Digital Data logger ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 16:55Mlinovi za plastika

Mlin za melenje na plastika Za poveke informacii na tel.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 14:03Linija za plasticna ambalaza

Kompletna linija za proizvodstvo na plasticna ambalaza. Ekstruder za...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Индустриски машини

Вчера 14:03Masini za plasticna ambalaza

Se prodavaat masini za proizvodstvo na plasticna ambalaza,kompletna l...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пластика индустрија

Вчера 14:03Kompresor 500L

Rabotna sostojba


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Индустриски машини

Вчера 14:03Stomatoloska Stolica

Prodavam stomatoloska stolica marka SIEMENS. Moze da se korisiti i ka...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

Вчера 13:35Prodavam nova udarna strafilica bormasina FF Group 12V plus

Prodavam nova udarna strafilica i bormasina FF Group 12V plus - dve ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Вчера 11:59VENTILACIJA

VENTILATOR


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Производство и Индустриска Опрема

Вчера 11:52Led turbini

Led turbini so visok kvalitet i so plus dve rezervni glavi .


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински опрема

Вчера 11:05FREON 134 410 507 404 32 22 407

Продажба на фреон: R134 - 13.6кг - 115евра или 7100 денара R410 - 1...


115 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 09:05Страна 1 од 44

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам