Неготино
                           
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 11:52Се продава куќа во Тремник

Се продава куќа на два спрата 75м2 и дворна површина од 555м2 (вкупно...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 10:45Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


35.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 јан 08:47Investitor za kukja vo centarot na Negotino

Se bara investitor za stara kukja vo centarot na Negotino ili se menu...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

12 јан 16:17Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 јан 09:39KUPUVAM STARA KUKA VO NEGOTINO nas. ANTIGONA

Kupuvam stara kuka ili gradezno zemjiste vo nas.Antigona ili vo poyes...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

31 дек 18:30SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


24.900 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

13 дек 07:50Se prodava sprat od kuka

Se prodava ili menuva sprat od kuka(prizemje ,idealna polovina) so dv...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

05 дек 22:20Centar prizemje od kuka 65m2+podrum+dvor 200m2+garaza

Се продава дел од куќа приземје во непосредна близина на строгиот цен...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

12 ное 15:15Se prodava Kuka vo centarot na gradot

Cena po Dogovor


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

17 окт 13:07Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 окт 15:11Куќа карабина

карабина 96м2 подрум 36м2 двор 122м2 Цена по договор МИКИ 075 293...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

03 окт 10:36Se prodava kukja vo Negotino

Se prodava vednas vseliva kuka so smeneti pvc prozori na samo dve min...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 авг 17:12Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во Неготино, на ул. Даме Груев. Површина од ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 авг 01:30se dava kuca na investitor ili prodava centar negotino

se dava stara kuca na investitor ili prodava centar negotino 150 m2 z...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јун 17:58Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


100 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
70.000 €
Неготино

Куќи / Вили

27 јун 13:00Се продава куќа во Неготино

Се продава половна куќа во Неготино на ул. Ацо Аџи Илов бр. 96 кај гр...


23.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

30 мар 13:00Се продава куќа во с. Криволак, Неготино

Се продава куќа во с. Криволак, Неготино. Веднаш вселива. Може да с...


25.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 мар 20:36Се продава куќа во Неготино

Се продава куќа во Неготино, во постапка за извршување И.бр.17/21 пре...


38.195 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

18 мар 12:26Se prodava kukja vo naselba Timjanik-Negotino

Kukjata e 100 m2 plus garaza, megju sprat so dvorna povrshina od 900m...


35.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 дек 12:26Del od kuka 16000€

Se prodava povolno del od kuka blizu centarot na gradot tvrda gradba ...


16.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

22 авг 12:50Se prodava

Dosta povolno


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 јул 22:05Се продава куќа во Демир Капија

Се продава куќа на два спрата во Демир Капија, после мостот, со вкупн...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 мај 21:54Се изнајмува модерно наместена куќа

Куќата е во одлична состојба, на само 5 минути од центарот на градот,...


200 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

23 окт 00:03Барам куќа или стан

Барам куќа или стан во Неготино околу 100 м2 со цена околу 20 до 25 0...


20.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 јул 17:56Se prodava semejna kukja celosno renovirana

Se prodava vednas vseliva celosno renovirana kukja na dva sprata I p...


100 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

04 фев 20:11Изградба на објекти од темел до клуч на рака по СУПЕР ЦЕНА

ТЕЛЕФОН: 075/664-386 П О Н У Д А За изградба на станбен објект од...


299 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

29 јан 13:00Se prodava kuka

Se prodava dvospratna kuka so garaza so renoviran krov pred 1godina ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

31 авг 14:56kuka vo centarot na Negotino

se prodava kuka vo centarot na gradot so vkupna povrsina od 224 m2 bl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

14 авг 15:21Kupuvam. kukja.

Kupuvam kukja.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 јул 08:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам