Неготино
                           
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Денес 11:52Објект 550 м2

Се продава објект од 550 м2 заедно со урбанизиран градежен плац од 52...


1 €
или предлог цена
Денес 11:52Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 20:42SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

Вчера 17:40Се продава куќа во Тремник

Се продава куќа на два спрата 75м2 и дворна површина од 555м2 (вкупно...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 10:45Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 јан 19:55ZEMJISTE ZA FOTOVOLTAICI 11.000 KV.

Se prodava ili iznajmuva zemjiste za FOTOVOLTAICI na samiot asvalten ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6 €
Неготино

Плацеви и Ниви

27 јан 15:24Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

26 јан 12:31Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
26 јан 09:20Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


35.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 јан 08:47Niva Pepelishte logmite

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 јан 21:56Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 јан 17:25Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

25 јан 10:02Kupuvam plac ili stara kukja

Kontakt viber: 00491716180844


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 јан 18:11Izdavam Hala

Izdavam hala vo blizina na termoelektranata vo Negotino.Halata e 1200...


По Договор
или предлог цена
24 јан 16:12Prodavam biznis - niva, ovoshtarnik od 40 hektari

Prodavam razraboten biznis - zemjodelsko obrabotlivo zemjishte - niva...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 јан 21:33Lozje 5dekari

Se prodava lozje smederevka so povrsina od 5dekari mestoto vikano k...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 јан 17:48Lozje 11 dekari

Se prodava lozje vo negotino so povrsina od 11dekari mesto vikano gla...


10 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 јан 17:47120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA


600 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

21 јан 21:16Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat

Deloven prostor br.2 od 22m2 vo Stokovna kuca na 2ri sprat,vo top sos...


20.000 €
или предлог цена
21 јан 15:43Ресторан Неготино Gallaria

Се продава/издава комплет реновиран ресторант во Неготино со маси, ст...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
40.000 €
20 јан 04:59Se prodava stan vo centar 76m2 (+16m2 balkon)

Se prodava stan vo strog centar vo Negotino sproti semaforite vo ...


45.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

19 јан 16:40Се продава нива/плац со маркица за градба

Се продава нива/плац со маркица за градба во Неготино, во индустриски...


35 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 јан 09:20Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 јан 15:36Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


2 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
4 €
Неготино

Плацеви и Ниви

17 јан 15:36Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

16 јан 16:28PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 јан 22:13Лозје

Се продава лозје сорта каберне 4.2дек.и нива 1дек, Локација куријски...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 јан 20:27Investitor za kukja vo centarot na Negotino

Se bara investitor za stara kukja vo centarot na Negotino ili se menu...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

12 јан 16:17Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

11 јан 09:39Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
11 јан 09:39Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

08 јан 20:51Se prodava !!! Dabovo drvo za ogrev.

Dabovo drvo za ogrev.


1 €
или предлог цена
Неготино

Останато

03 јан 20:41KUPUVAM STARA KUKA VO NEGOTINO nas. ANTIGONA

Kupuvam stara kuka ili gradezno zemjiste vo nas.Antigona ili vo poyes...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

31 дек 18:30Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 дек 12:26Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 дек 12:26Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 дек 13:13Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

14 дек 13:13/SE PRODAVA Stan Saat Kula Negotino

Станот е со површина од 77 метри квадратни од кои 68 м2 станбен дел и...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Станови

13 дек 07:50SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


24.900 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

13 дек 07:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам