Гази Баба
                   
667 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Денес 22:16Acer TravelMate P643

Acer TravelMate P643 so i3 procesor so 4 gb ram 500 gb hdd so 14,1 le...


5.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:54Desktop kompjuter ( kukiste)

Se prodava slednava konfiguracija: Cpu - i3 9100f MB - H310M (NOVA)...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 21:40Se prodava Asus monitor!

Se prodava Asus monitor, 22 inci. Vo ispravna sostojba. Tel. 077 559 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 21:14Napojuvanje za PC

Napojuvanja za kompjuteri


100 МКД
или предлог цена
Денес 19:36Saphire RX 470

Se prodava rig so 6 graficki AMD Radeon RX 470 , 8gb , Saphire Nitro ...


2.200 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
2.700 €
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 18:34Tablet

Prodavam tablet mediacom kupen vo tehnomarket, malku koristen, socuva...


20 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

Денес 13:29Graficki Asus Dual i Asus Tuf 5600xt

Se prodavaat graficki vo dobra sostojba: Ostanato uste 1 parce 5600x...


165 €
или предлог цена
Денес 12:41Maticni ploci za minig rigovi.

Se prodavaat maticni ploci so 8 slota za minig. Sleduvaat komplet so...


100 €
или предлог цена
Денес 12:41Napojuvanja za rigovi LC Power 1800w

Se prodavaat napojuvanja koristeni na rigovi za majning. Kablite i n...


100 €
или предлог цена
Денес 12:41GPU+CPU Combo

Продавам GIGABYTE RTX 3080Ti EAGLE OC 12 GB во одлична состојба. Кори...


1.200 €
или предлог цена
Денес 12:13  НОВ ОГЛАС

Se prodava Notebook Dell G15 gaming Ryzen7

Se prodava Notebook Dell G15 gaming Ryzen7 ne koristen nov seuste e p...


60.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:42AMD R9 290...4G...ddr5..512bita

Prodavam graficki AMD R9 290...4G...DDR5 512bitni..Gaming edition....


По Договор
или предлог цена
Денес 10:15  НОВ ОГЛАС

Rigovi so osum karti ASUS gtx 1660 ti

Prodavam 2 mining rigovi so po 8 karti Asus Tuf-Gtx 1660 ti -T6G . Ed...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 09:32Ram memorija za laptop

Raboti bez problemi. Ne prakjam kargo.


150 МКД
или предлог цена
Вчера 23:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam RAM memorii 1,2,4 i 6GB

Se prodavaar RAM memorii: -1GB-PC2-300 den. -1GB-PC3- 300den. -2...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:43LAPTOP - DELL

Laptop Dell Inspiron 3537 -Maksimalno socuvan -Kupen e 18ti Juli 2...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:57Se prodavaat graficki 3070Ti

5 x msi gaming z 3070ti - 460e - lokalna garancija preostanata uste s...


460 €
или предлог цена
Вчера 16:55ASUS LAP TOP 10-KA

SKORO NEKORISTEN LAP TOP 10-KA ASUS


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:31HD 7990

Se prodava HD 7990 koristena za gaming https://www.techpowerup.co...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 14:41Gigabyte amd radeon rx 6600 eagle

Ова е моќна графичка картичка за игри од Gigabyte. За поврзување кори...


18.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
23.000 МКД
Вчера 13:29Riser 009s , PSU server , Kabli ,

Napojuvanje DELL (platinum serija) 1600w so 20 izlezi za graficki PCI...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 11:40Toshiba L650

Toshiba L650 so i3 procesor na 2,5 ghz so 4 gb ram 500gb hdd so 15,6 ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:36Polnenje na novite HP Color i Mono Laserjet toneri i prodazb

Polnenje na novite HP Color i Mono Laserjet toneri i prodazba, kako i...


Вчера 08:55Продавам GIGABYTE RTX 3080Ti EAGLE OC 12 GB

Продавам GIGABYTE RTX 3080Ti EAGLE OC 12 GB. Користена за 4K Gaming. ...


53.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
54.000 МКД
Вчера 08:03AMD Ryzen 7 5800X3D

Продавам скоро нов AMD Ryzen 7 5800X3D АМ4. Под гаранција. користен...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 08:03ruter cisko E900-oznaka n - 300mbs

RUTEROT E ODLICEN SO mimo- tEHNOLOGIJA N 300MBS.. Se naogam vo cento ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 21:18Prodavam detski laptop vtech

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matemat...


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

23 сеп 21:17INTEL Cooler - LGA1700

Fabricki dobien so ⬇️procesorot⬇️ -Intel Core i5 - 12400F Alder Lake...


600 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:38Samsung SyncMaster 793DF 17" CRT

Продавам монитор Samsung SyncMaster 793DF 17" CRT целосно исправен во...


600 МКД
или предлог цена
23 сеп 16:03EPSON LQ350

Skoro nov


По Договор
или предлог цена
23 сеп 14:05Kupuvam rigovi i graficki / rig / риг

Otkupuvam rigovi so 470/480/570/570, 5700xt , 3060ti , 3070 LHR , 30...


1.234 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

23 сеп 13:37OTKUP NA LAPTOP LAPTOPI LAPTOPOVI NOVI I POLOVNI NAJREALNO

SITE BRENDOVI


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

23 сеп 12:29NOVI TERMALNI PRINTERI ZA KAFICI RESTORANI I DRUGO

Top kvalitet so garancija


По Договор
или предлог цена
23 сеп 12:28Немате повеќе ТОНЕР?

💯 Немате повеќе ТОНЕР? ПРИНТЕРОТ се расипал, не пушта листови или т...


23 сеп 10:08Toneri za Color printer HP M281,280,255

Novi toneri za Color printer HP M281,M280,M255 po ekstra ceni novi ...


23 сеп 10:08AMD Cooler Master

AMD Cooler Master Oва е сток кулер од АМД АПУ 5600к процесор(socket...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 09:38Riser Rejzer Za Graficka

.


500 МКД
или предлог цена
23 сеп 01:28Se prodavaat slusalki HyperX Cloud Alpha

Se prodavaat Slusalki - HyperX Cloud Alpha Pro Gaming Headset Red Do...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Останато

22 сеп 18:28Printer - Oki b411d printer

Se prodava printer za povekje info na tel 078 416 961 - Robert 070 ...


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:28Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам