Гази Баба
                   
1266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam pegla na parea vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Prodavam pegla na parea Gorenje

Prodavam pegla na parea Gorenje


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

Prodavam pegla na parea Tefal Calor

Prodavam pegla na parea Tefal Calor


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 13:07  НОВ ОГЛАС

Stolica klackalka

Izrabotka od polno bukovo drvo moze i po nararcka


По Договор
или предлог цена
Денес 13:04Евтино!!! Елемент за во кујна

Речиси нови: Елемент за во кујна -мијалник ,инокс и шпорет. Цена п...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 13:00Апарат за заварување MIG/MAG 250

Апаратот за заварување MIG / MAG 250 е дигитално контролиран инвертер...


1.450 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam pegla na parea

Prodavam pegla na parea


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 12:59Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea Tefal vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 12:59Krevet so dushek i komoda so ogledalo

Bracen krevet so dushek i komoda so ogledalo. Za povekje informacii ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:46Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi doneseni od germanija .071266729


По Договор
или предлог цена
Денес 12:33Prodavam boljeri kazancinja i mn drugo.........

Prodavam boljeri kazancinja mono blok umivalnici so cesmi i dr 071266...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:33Единечен кревет од полно дрво

Се продава кревет , одлично сочуван , доаѓа заедно со душек со дименз...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 10:55  НОВ ОГЛАС

Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 09:42Retro fotelji

Se prodavaat retro fotelji 5000 den. komplet i dvete Mob.077551519


2.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
5.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:26LAVANDA

Prodavam lavandi prakam po kargo


250 МКД
или предлог цена
Денес 08:20Sadnici od Lavanda

Prodavam sadnici od Lavanda prakam po kargo


250 €
или предлог цена
Денес 08:20Prodavam golem limon

Se prodava golem limon poradi nemanje moznost za ponatamosno cuvanje


150 €
или предлог цена
Денес 07:37Се продава Нов неупотребен параван за туш кабина.

Се продава Нов неупотребен параван за туш кабина. Сребрена боја и ма...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:28  НОВ ОГЛАС

Metalni Nogarki za Biro

Se prodavaat Metalni Nogarki za Biro ⬇️Dimenziii⬇️ 60/50 - 73cm vis...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 19:45Rademacher RolloTron 1423 / motor za roletni

Se prodava Rademacher RolloTron 1423 motor za roletni, vo potpolno is...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:32Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup

Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:11Prodazba, servisiranje i otkup na pegli na parea

Prodazba, servisiranje i otkup na pegli na parea


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:10Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Вчера 18:10izrabotka na kujni po merka na vasiot prostor

kvalitetna i navremena izrabotka na kujni po merka na vasiot prostor....


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 17:27MOTORI OD MASINI ZA PERENJE ALISTA

Se prodavaat motori od razlicni marki na masini za perenje alista, is...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 17:25Трпезариска маса со 6 столчиња

Димензии: маса на извлекување - 90x57 столчиња - 40x40 Лиле - 07...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 14:50Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini 'Sasko-Gis'"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

Вчера 14:50KOVANO ZELEZO ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
Вчера 14:49GORENJE KEKEC PLINSKI SPORET

PRODAVAM GORENJE KEKEC ISPRAVEN I SOCUVAN PLINSKI SPORET KOMPLE...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 12:41SAECO кафе машина

Кафе машина за espresso, capuccino, latte macchiato. Може со кафе во ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:37MASINA ZA SECKANJE GORENJE

SE PRODAVA MASINA ZA SECKANJE GORENJE ....NEUPOTREBUVANA NOVA....KOMP...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04Peralna so defektmotor

Продавам Перална GORENJE WA 60065 со изгорен мотор


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
27 јан 23:23Stakleni Paravani i Tus Kabini "Sasko-Gis"

STAKLENI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI PROFE...


По Договор
или предлог цена
27 јан 22:08KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I...


37 €
или предлог цена
27 јан 22:07Stolna lamba

Se prodava stolna lamba Ne e ispravna Povekje info na telefon


500 МКД
или предлог цена
27 јан 20:17Топлотен „Фенкојлер“ термо радијатор - термоген радијатор

Радијатор со вентилатор кој дава повеќе топлина во вашиот дом и заште...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

27 јан 18:44Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор...


1.500 МКД
или предлог цена
27 јан 18:44elektrino -a tava za palacinki

elektricna naprava za palacinki ispravna odlicna proizvedena vo SFRJ....


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 15:41Shamotni cigli/Шамотни цигли

Se prodavaat shamotni cigli za furni ili termo pecki. 45kom tuli. Par...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

27 јан 14:29Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам