Цела Македонија
                   
330739 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Seat Leon FR 1.5 150 hp - 2019

Се продава Seat Leon FR 1.5 TSI со 150 к.с. купен во Македонија со пр...


19.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

HONDA ACCORD 2.2 CTDI * MODEL 2007 ( napraven golem servis )

Se prodava Honda Accord 2.2 CTDI, redizajn modelska 2007, proizvodstv...


5.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.500 €
Битола

Автомобили

24 јун 15:25Промовирано

Seminarski, Diplomski,Magisterski 077-543-235

Професионална помош при изработка на Семинарски, Дипломски,Специјал...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Образование, Едукација / Останато

08 мар 19:57Промовирано

PRODAVAM GOLF 6 1.6 TDI

PRODAVAM GOLF 6 1.6 TDI KOLATA E REDOVNO ODRZAVANA MAKISAMOLNO E SOCU...


8.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 20:40Budilnik i radio

Star casovnik budilnik i radio vo odlicna sostojba


3.600 МКД
или предлог цена
Битола

Часовници

Денес 20:40pesok tampon zemja sut

pesok droben kamen zemja humus do 2 kubika


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 20:40Se prodava LG Flatron

Se prodava LG Flatron 17 inchi monitor, maksimalno socuvan, raboti pe...


20 €
или предлог цена
Денес 20:40Се продава нов B-twin

Се продава нов Btwin, XL рам со 27.5 гуми, возен само 3 месеци, SRAM ...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
Денес 20:40Se prodava G-Shock GRAVITYMASTER

Se prodava maksimalno socuvan Casio g-shock gravitymaster, kupen od m...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
Денес 20:40Fiat punto 1.2

Fiat punto 2 so 3 vrati. Mnogu mala potrosucacka. Napraven golem I...


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 20:39Masina za perenje susenje Candy

Se prodava kombinirana masina Candy za perenje/susenje, raboti no im...


1 €
или предлог цена
Денес 20:39Motorce na akomulator

Vo odlicna sostojba so nov akomulator duplo pogolem od originalot za ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:39VW Golf 1.9tdi 105hp Ekstra sostojba-Reg.cela godina

Se prodava VW Golf 1.9tdi 105hp Ekstra sostojba Telefon za konta...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.490 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:38VW Golf 1.9tdi 105hp Ekstra sostojba-Reg.cela godina

Se prodava VW Golf 1.9tdi 105hp Ekstra sostojba Telefon za konta...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.490 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 20:38KUTII ZA ALAT I PP APARATI ZA TOVARNI VOZILA

Кутии за алат и ПП апарати за товарни возила. Контакт тел./вибер:...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

Денес 20:38НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Издаваме нови апартмани во Охрид- централно градско подрачје (на Буле...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:38Mazda 2 1.3-08

Mazda 2 1.3, 86 ks, 2008 god., nov uvoz od Svajcarija, 155.000 km so ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 20:36Gradezni placevi vo Ilinden

Se prodavaat 2 sosedni placevi vo Ilinden od 10000m2. Br. na parcela:...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 20:36PAKETI OD BANANI I GAJBI

Prodavam paketi od banani 30mkd. Gajbi plasticni 10m...


25 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 МКД
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 20:36PAKETI OD BANANI I GAJBI PLASTICNI I DRVENI

PRODAVAM PAKETI 30den.nad 100 komada po 25den. Gajbi plasticni 10d...


25 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 20:35Се продава камп приколка

Се продава статична камп приколка во одлична состојба. Цена 850 евта


850 €
или предлог цена
Денес 20:35klapna i pedala za gas reno clio 1.2 16v

ispravni kupeni po greska


1 €
или предлог цена
Денес 20:34BMW 320D 136KS

Kolata evo odlicna sostojba 2.0 D 136 ks God na pr 2000. Servis...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:34RENT A CAR ALEX-STRUMICA

IMAME POVEKE VOZILA NA IZBOR MONOVOLUMEN 6+1 AVTOMATIK MENJAC MAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:34Najevtino Polo 1.2-55ks. Sa&Sa MK. 2002g.

Pilot e kupeno vo Makedonoja I e od prv gazda vo perfektna sostojba 1...


1.530 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.630 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 20:33Vw Golf 5 1.9 tdi 77kw

Kolata evo odlicna sostojba 1.9 tdi 77kw God na pr 2007 Servisir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33Vw Golf 5 1.9 tdi 77kw Nov uvoz Germanija

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.9 Tdi 77kw God na pr 2007 K...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33Citroen c1 1.4 hdi 40 kw Nov uvoz Germanija

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.4 hdi 40 kw God na pr 2007 K...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33Wv Polo 1.4 tdi 51kw nov uvoz Germanija

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.4 Tdi 51kw God na pr 2008 B...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33Seat ibiza 1.9 tdi 74kw Nov uvoz Germanija

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.9 tdi 74 kw God na pr 2007 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33APARTMAN OHRID so 2 SPALNI SOBI АПАРТМАН ОХРИД

Издавам комплетно опремен АПАРТМАН- стан во куќа потполно засебен 2 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:33APARTMAN OHRID АПАРТМАН ОХРИД

Izdavam kompletno opremen apartman vo Ohrid na prizemje , potpolno z...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:33Peugeot 207 1.6 hdi 66kw Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.6 hdi 66kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33Seat ibiza 1.4 74kw Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.4 benzini 74 kw God na p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:33Peugeot 207 1.6 hdi 80 kw Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.6 hdi 80kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:32Mazda 3 1.6 hdi 80kw Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.6 hdi 80kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 20:32SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE OHRID

GOLEMA POVOLNOST ZA MESEC JUNI CENATA NA POLA PRIKOLKATA IE S...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

Денес 20:31SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE-OHRID

GOLEMA POVOLNOST ZA MESEC JUNI CENATA NA ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кампинг

Денес 20:31СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 443 м2 СО МАРКИЦА

Се продава плац од 443 м2 со маркица за градба во место викано Стари ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 20:31LAGUNA 1.6 16v PLIN ATEST REG.02.10.2022

Napraven servis nov akumulator odlicni gumi dobar motor potrosuvacka ...


1.119 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 20:31ARMANI ORIGINAL ADIDAS BASKET

079205200 cena fiksna


800 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
1.300 МКД
Струмица

Машка Облека

Денес 20:30PRODAVAM NIVI !!!

PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO 1052M2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 20:29VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juni so zelen karton ...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 20:29Страна 1 од 8269

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам