universal alat


klucevi set 6-32

klucevi set 6-32

3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

mazalica 12 l

mazalica 12l

6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr

7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

co2 , aparat , boca, manometar

co2 Aparat kombiniran 400 ampera manometar boca Za samo 18.000 den

18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Trimer Straus

Trimer 4.2 kv Made in Austria•

4.299 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Bateriska Pumpa Za prskanje 16 L

Bateriska Pumpa Za prskanje 16 L Zubr Ruski•

2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

mashina za plocki

masina so laser 80cm 5500den masina so laser 1m 6500den masina so l...

5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

manometar za co2

manometar za co2

2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

tornador za hemisko

tornador

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

pumpa za nafta

pumpi za nafta

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

mikser za lepak 2400w

mikser za lepak makita 2400 w

3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

kolicka za alat

kolicki za alat

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

pumpa za nafta

pumpa za nafta ...

9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

co2 komplet aparat

co2 komplet aparat

23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

penomat 50l

penomat

5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

masina za plocki so laser

masina za plocki so Laser 60 cm 5500den masina za plocki so laser 80...

5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

motor za kultivator 6.5hp

motor za kultivator

6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

vibrator za Plocki 12v

Vibrator za Plocki 12 v so edna bateria •

4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Trimer Za treva Straus 4.2 kw

Trimer straus 4.2 kw•

4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Kompresor straus

Kompresor 25•L -8000 den• Kompresor 50•L-9000 den• 1 godina Garancia•

8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Co2,Aparat,Kombiniran,elekricen

co2 Kzubr 400 ampera 12.500 OrginaL• Co2 kzubr 600 ampera 14500 Orgin...

12.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Mini cooper

Mini Cooper 2009 registracia 1 godina 1.6 D Start Stop• Tempomat...

5.490 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.990 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

freza za trimer

freza za trimer

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

set za farba

set za farbaa

1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

pumpa za dizni

pumpa za dizni

6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

co2 kzubr 800ampera

co2 kompletna 3 vo 1 co2,elektricen tig komplet 25.000

25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

vibrator za beton racen

vibrator za beton racen

2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

hilta bosch 850 w

hilta bosch 850 w cena 4000den

3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Bmw x6

bmw x6 -2018 za Poveke info 070568846 Musli

75.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Автомобили

makaza za kroenje

makaza zakroenje 21v 2 baterii 4-5 casa bateria drzi•

4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi

5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

stabilizator,korektor

1200 w-2500den 2400 w -3300 den 3500 w -6000 den 5500 w -7500 den ...

2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

pistol za co2

pistol za co2 3 m 2500 den

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Pumpa za Parno WiLo

Pumpa za parno wiLo 25/6

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Masineria, Racen Alat, Pumpi

Masineria Racen Alat pumpi •

2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

kapaci za ule

kapaci za ule

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

co2 , mma 700 ampera

Co2 Kzubr mma 700

15.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

pumpa za solar

pumpa za solar

3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

set bormasina 850 w

set bormasina 850 w

3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

gedore , klucevi

gedore 108pcs

2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

racna freza

freza racna

2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

hilta makit 2800w

hilta makita krsac 2800w

7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Agregat 1.0kw

Agregat 1.0kw cena 7000

7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

vibrator za Beton 1.5kw

vibrator Za beton 1.5kw 5500 vibrator za beton 2.2 kw 6000

5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Pistol za farba 1,5 1.7

pistol za farba 1,5 i 1,7 dizna

1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

imbus rico

imbus rico 41 pcs cena 1200

1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Pistol Rotake

Pistol rotake

3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Laser 3d

Laser 3d

6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

ogledalo 40x50

ogledalo 40x50

2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

vaga digitaLna 40kg

vaga digitaLna 40kg cena 1400den

1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

imbusi Racni imbus

imbusi racni

1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Страна 1 од 3

universal alat

Телефон: 070491492

Град: Гази Баба

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
universal alat

universal alat
1000

Гази Баба

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=757842

070491492

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам