Arena Electronics


I12 True Wireless Earpods

🔴I12 True Wireless Earpods 🔹Слушалки: i12 TWS Bluetooth 5.0 ...

499 МКД
или предлог цена

Караоке Звучник од 200w + гратис жичен микрофон

🔴 Супер моќен Караоке Звучник од 200w за само 1200 денари + гратис ж...

1.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

HYDRION 120 - CASE\CPU FAN

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN 🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕ...

370 МКД
или предлог цена

Aoas Gaming Headsets

🔵 Aoas Gaming Headsets 🔵 🟩Професионални спортски слушалки со сенд...

1.400 МКД
или предлог цена

Адаптер за APPLE - MAAGSAFE

💡НОВО💡 💡НОВО💡 💡НОВО💡 🛑Адаптер за APPLE - MAGSAFE 1 / 85 wat...

1.500 МКД
или предлог цена

Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Прода...

1 МКД
или предлог цена

RIG SAPPHIRE RX 580 8GB SPECIAL EDITION

RIG SAPPHIRE RX 580 8GB SPECIAL EDITION 6X RIGOVI SAPPHIRE RX 580 8G...

3.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...

18.500 МКД
или предлог цена

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...

11 МКД
или предлог цена

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...

1 МКД
или предлог цена

Legder Nano S

🔴Обезбедите ги вашите Cryptovaluti со Legder Nano S. 🟢Siguroni Cry...

80 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Monitor gaming 24" 144hz Benq ZOWIE

- BenQ ZOWIE XL2411P 24" Inch 144Hz Gaming Monitor - Polovni so gara...

6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР

🖥СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР ✅ГОЛЕМ ИЗБОР на IT продукти. ⏰Заштедете и ...

1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Полни гуми за тротинет

🎊🎊🎊 НОВО!!! НОВО!!! НОВО!!! 🎊🎊🎊 📌 Специјални полни гуми за ...

900 МКД
или предлог цена

Dell optiplex 3080 New i3 8gb 256 nvme

Dell optiplex 3080 New Monitor DELL 22" P2222H IPS Full HD (1080p)...

22.900 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...

Lenovo V530S

🔷Lenovo V530S ✅PROCESOR: i5-8400 ✅RAM: 8GB ✅GRAPHICS: INTEL HD ...

26.990 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...

300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП

🔋💻 АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП 💻🔋 🔋💻 MBUSHËS PËR LLAPTOP 💻🔋 ✅Арена...

1 МКД
или предлог цена

ХАРТИЈА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ И КОПИРАЊЕ

ХАРТИЈА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ И КОПИРАЊЕ А4 – 210 x 297 mm 500 pcs 80 ...

299 МКД
или предлог цена

Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...

1 МКД
или предлог цена

Golem asortiman na ekrani za laptop

🔹🔷НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ🔷🔹 🟥Голем асортиман на екрани за...

3.000 МКД
или предлог цена

HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...

1 МКД
или предлог цена

ЛАПТОП АДАПТЕРИ ЗА ВО КОЛА

🔋💻 ЛАПТОП АДАПТЕРИ ЗА ВО КОЛА 💻🔋 🔋💻 MBUSHËS LLAPTOPI PËR NË V...

1 МКД
или предлог цена

Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...

1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

B100 OPTICAL USB MOUSE

🔴B100 OPTICAL USB MOUSE ✅Optical Tracking ✅DPI (Min/Max): 1000± ...

MX-4 | Thermal Compound

🔴 MX-4 | Thermal Compound ✅Површините на процесорот и кулерите се...

1.599 МКД
или предлог цена

NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB

🟥NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB ✅NV1 NVMe ™ PCIe SSD на Kingston е сушти...

13.499 МКД
или предлог цена

ESHARK ESL-KP1 YUGAKE - удобност за вашите зглобови

🔴 ESHARK ESL-KP1 YUGAKE ✅ YUGAKE обезбедува удобност за вашите згло...

PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...

990 МКД
или предлог цена

SBOX MOUSE WM-106

🔴 4D оптички безжичен глушец SBOX ✅Резолуција: 800 до 1600 DPI ...

A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker

🔴 A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker ✅Максимална моќност...

700 МКД
или предлог цена

T5 Wireless Bluetooth Speaker

🔴T5 Wireless Bluetooth Speaker ✅Материјал: пластика + лен ✅Боја ...

400 МКД
или предлог цена

Web Camera

🔴WEB CAMERA 🔷Подгответе се за новата учебна година. ✅Цена: 70...

700 МКД
или предлог цена

HP Compaq Pro 6200

🔷HP Compaq Pro 6200 ✅PROCESOR: i3-2120 ✅RAM: 4GB ✅GRAPHICS: INT...

5.999 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Сет 4 во 1 Fury Thunderstreak 3.0

🔴 Сет 4 во 1 Fury Thunderstreak 3.0 🔴 🟢ПОДГОТОВКА ЗА ИГРА ✅Д...

iPhone & Android Micro USB + TYPE C CABLE

🔴 iPhone & Android Micro USB + TYPE C CABLE 🔴 ____________________...

100 МКД
или предлог цена

Tracer Smart RF - Безжична тастатура со TOUCHPAD

🔴 Tracer Smart RF ✅ Направете повеќе со тастатурата Tracer Smart ...

WIRELESS COMBO NX989

🔴WIRELESS COMBO NX989 ✅Димензии на тастатура: 456x157x29 mm ✅Дим...

Archer T2U Nano

🔴Archer T2U Nano 🔴AC600 Nano Wireless USB Adapter ✅WiFi со голе...

800 МКД
или предлог цена

SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...

21.599 МКД
или предлог цена

DUALSHOCK 3 - Wireless Controller

🔴DUALSHOCK 3 - Wireless Controller ✅Приближете се до акцијата со ...

700 МКД
или предлог цена

MONITOR - Fujitsu B24T-7

🔴 MONITOR - Fujitsu B24T-7 ✅Резолуција: 1920 x 1080 (Full HD) ✅Т...

6.990 МКД
или предлог цена

Ryzen 9 5950x

Imame raznovidni konfiguracii so slicni performanci.. posetete ne...

2.290 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...

990 МКД
или предлог цена

K480 BLUETOOTH MULTI-DEVICE KEYBOARD

🔴 K480 BLUETOOTH MULTI-DEVICE KEYBOARD 🔶K480 е удобна што носи п...

RIG

Rig so 6 Graficki po 4GB skoro site graficki novi kuleri, raboti e...

1.900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

MINING RIG RX570 4GB 180MHS

MINING RIG RX570 4GB 180MHS Rig so 6 Graficki po 4GB skoro site gra...

1.900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Torbicka za trotinet | VODOOTPORNA

ТОРБИЧКА ЗА ТРОТИНЕТ ВОДООТПОРНА 🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴 ⬇️⬇️⬇️Н...

695 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електрични скутери

POWER ADAPTER FOR 45W MagSafe

POWER ADAPTER FOR 45W MagSafe

1.490 МКД
или предлог цена

𝐀𝐩𝐩𝐥𝐞 𝟔𝟏𝐖 𝐔𝐒𝐁-𝐂 𝐏𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐀𝐝𝐚𝐩𝐭𝐞𝐫 𝟔𝟏𝐰

𝐀𝐩𝐩𝐥𝐞 𝟔𝟏𝐖 𝐔𝐒𝐁-𝐂 𝐏𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐀𝐝𝐚𝐩𝐭𝐞𝐫 𝟔𝟏𝐰 🔷Це...

2.499 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 10

Arena Electronics

Телефон: 075477087

Адреса: Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje

Град: Чаир

Веб страна: www.ae.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/pages/ARENA-Electronics/210887642288828

Продажба на Компјутери и Компјутерски делови. 075 47 70 87 075 30 30 00

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Arena Electronics

Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje

Чаир
www.ae.mk

www.reklama5.mk/arena

075477087

www.ae.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам