1 / 4
POLOVNA STOLARIJA
50 €
01.05.2020 09:43

Пробиштип

1.PVC BALKONSKA VRATA SO TERMOPAN STAKLO 88X207 DESNA 50 EVRA 2. DRVENA BALKONSKA VRATA SO TERMOPAN STAKLO I VENECIJAN ZAVESA 88 X 210 DESNA 50 EVRA 3.VRATA EDNOKRILNA 200 X 205 LEVA 50EUR. 4.PROZOR KIPAC SIRINA 110 VISINA 90 SM.DUPLO STAKLO, VENECIJAN, LEV, 20 EUR

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам