1 / 1
Половни делови за повеќе модели на TOSHIBA лаптопи
10 €
28.06.2022 10:22

Аеродром / Скопје

Производител:

Toshiba

Процесор:

над 2 GHz

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

KONTAKT NA delovizalaptopi@yahoo.com
Достапни се делови(тастатури,кулери,флет-кабли,држачи,CD-DVD,touchpad,пластики,маски,хард-дискови,РАМ мемории...) за следниве модели: TOSHIBA L-300 TOSHIBA L-455(матична плоча исправна,со гаранција) TOSHIBA C-665(не е со i-3 процесор,матична плоча исправна,со гаранција) TOSHIBA C-660(не е со i-3 процесор) TOSHIBA TECRA A-10(матичнa исправна,со гаранција) ТОSHIBA L-40 TOSHIBA A-200 TOSHIBA A-205(матична плоча исправна,со гаранција) TOSHIBA A-215 TOSHIBA A-300(матична плоча делумно исправна-има некој ситен дефект,не прима инсталација) TOSHIBA A-305 TOSHIBA A-315 TOSHIBA A-40(матична плоча исправна,со гаранција) Лап-топите немаат дисплеи и се продаваат исклучиво на делови,за повеќе информации напишете e-mail.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам