1 / 5
OPTICKI NISAN MODEL TASKO 4X20
1.050 МКД
27.06.2022 10:42

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Optikata e model Bushnell 4x20.Dostava na raka ili po kargo.Modelot e nov.Univerzalen model za site vidovi na vozdusni oruzja(puski,pistoli),malokalibarka.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам