1 / 1
Куфер за голф опрема
119 €
27.01.2023 19:17

Битола / Битола

Се продава куфер за носење на голф опрема. Куферот е во вредност од 159 долари, а се продава по цена од 119 долари.

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Antigona
Потврден огласувач
070/207-774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам