1 / 2
Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 i Cpu i3-7100
6.000 МКД
Цената е фиксна
27.01.2023 14:47

Гази Баба / Скопје

Prodavam Gigabyte GA-H110M-A LGA1151 maticna so i3 -7100 procesor

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
071654267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам