1 / 4
Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods
5.800 МКД
26.01.2023 13:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Материјал:
-Челик
-Метална легура
-ABS
-Гума
-Пена
-Пренослив дизајн
-Тип: Компактен
-Преклопна антилизгачка основа со рачка:
51 x 87 x 3 см едната страна
51 x 46 x 5 см другата страна
-Ниво на отпор: Прилагодливо

Повеќе инфромации и нарачки на:
https://kupiprodaj.com/product/gympak-max/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам