1 / 4
Фитнес платформа InnovaGoods
2.699 МКД
26.01.2023 13:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Материјал:
-ПВЦ
-Метал
-Природна гума
-Боја:Црно-Жолта
-Иновативен и функционален дизајн: Компактен дизајн со простор во основата за вметнување на шипката.
-Вежбање и фитнес: Сеопфатен тренинг
-Тип: Мултифункционален
-Разноврсна и прилагодлива: Погодна за сите нивоа
-Лесен за користење: Практичен и лесен за употреба
-Оригинален и пренослив: Има различни намени.
-Лесно се склопува и расклопува
-Зафаќа мал простор: уредно и заштедува простор
-Лесен за транспорт и складирање
-Внатрешна и надворешна употреба: Идеален за вежбање дома
-Широк спектар на фитнес вежби: Различни начини на негово склопување и користење за правење повеќе вежби
-Ги зајакнува и тонизира телесните мускули: Калапи и ги тонизира глутелите, нозете и рацете.

Повеќе инфромации и нарачки на:
https://kupiprodaj.com/product/fitnes-platforma/

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам