1 / 2
HP ProBook 470 G0
8.000 МКД
Со вклучен ДДВ
12.03.2023 16:37

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Odlicen lap top Hp probook 470 G0 so i5 processor na 2,5 ghz so 8gb ram i 500gb hdd so 17,3 led monitor

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
071304136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам