1 / 5
Svacarija
1.200 МКД
Цената не е фиксна
24.03.2023 06:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Noze so 8 delcinja
.pinceta/ cackalica / golemo noze/ malo noze/ otvarac za vino/ ostro silo/ kljuce za konzervi/ otvarac za pivo/ sravciger CAMPER NOZE
NOVO

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Vesimir
Потврден огласувач
078227365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам