1 / 5
Se prodavaat detski ski konduri alpina
2.200 МКД
22.03.2023 09:48

Карпош / Скопје

Se prodavaat detski konduri za skijanje alpina.
Broj 195, kupeni od mega sport, koristeni 2 sezoni.
Cena: 2.200 denari.
Tel. 078/387-133 Damjan

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

blagoja
Потврден огласувач
075454196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам