1 / 1
500w PSU Thermal Master
500 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 19:49

Гази Баба / Скопје

Се продава напојување од 500w : Thermal Master atx12v tm-500-psap-i3.
Напојувањето е супер сочувано, функционално и без оштетувања

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075977181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам