1 / 3
Lenovo ThinkPad SL510
4.200 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.02.2023 08:21

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Lenovo ThinkPad SL510 so 4 gb ram so 160gb hdd so 15,6 led monitor intel core 2 duo procesor na 2,3 hgz za poveke informacii obratete se na 072 260 707 Magdalena

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Спејс Ф М
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам