1 / 2
HP Probook 4320s Core i3
4.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.03.2023 14:07

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

HP Probook 4320s Core i3 | 4GB | 320GB HD
Intel Core i3-M370 @ 2.40GHz.
4x USB Ports.
4GB RAM.
HDMI.
320GB HDD.
Screen Size 13.3″
Wifi.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Makedonka
Потврден огласувач
072260708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам