1 / 4
Gateron Phantom Red линеарни свичови
1.700 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 19:49

Гази Баба / Скопје

Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичови, свичовите доаѓаат од Keychron Q1 тастатура, користени се минимално (околу една недела). Gateron Phantom Red се лесни и мазни линеарни свичови, направени главно за гејминг/канцелариска употреба. Свичовите не се модифицирани од моја страна (нема lube ниту films), само се фабрички подмачкани со тенок слој.

Дополнително подмачкување од моја страна со Krytox 205g0: 600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075977181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам