1 / 10
Батер. Брусалица 12v PARKSIDE
5.000 МКД
30.03.2023 12:35

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 12v-2Ah наменета за прецизна работа и обработка на полесни материјали со приказ за наполнетост на батеријата, големина на камен до 76мм. Комплет со полнач и батерија.
Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам