1 / 10
Хилта 1050w PARKSIDE
6.000 МКД
24.02.2023 13:19

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 1050 вати - 3 џули, со потенциометар за регулација на ударна брзина. Наменета за обработка на бетон, камен, малтер, метал и друго со снажен мотор и висока снага на удар. Хилтата можи да се користи и како бормашина со додатен футер, со лев и десен правец.
Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам