1 / 4
Ski konduri HEAD VECTOR 100
130 €
19.03.2023 07:04

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Polovni skijacki konduri (cizmi) HEAD VECTOR vo odlicna sostojba. Golemina mondo 29 ili broj na konduri 44.5-45, za napredni skijaci so posiroka noga LAST 103. FLEKS na cizmite e 80-100, se steluva, odlicno upravliva. Komforna za celodnevno skijanje.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
070/268510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам