1 / 12
Pumpa Pumpi za voda
23.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2023 09:13

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Pumpa Pumpi Ormari za pumpi i drugi alati,drenazna pumpa nova trofazna so svoj ormar.Lowara Diwa 11b 1,1kw na 4mt 375 lit, min voden stolb 16 mt

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Asim
Nikola Parapunov 1/1-2
Потврден огласувач
070563947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам