Bebesko krevetce
4.500 МКД
09.12.2022 20:47

Скопје Центар / Скопје

Se prodava bebesko krevetce bela boja so latofleks i dusek, se podesuva na 3 razlicni visini i edna stranica se spusta.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
071310600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам