1 / 2
TENIS reket HEAD NOVAK 23 (Novak Djokovic) /za deca
1.200 МКД
18.01.2023 08:44

Битола / Битола

Se prodava Teniski reket HEAD NOVAK 23" (Novak Djokovic) so zastitna futrola, za deca, mnogu malce koristen!

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070-782-454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам