1 / 8
PROFESIONALEN VODOOTPOREN ZELEN LASER KOMPLET SO 4 BATERII
9.500 МКД
Цената е фиксна
24.03.2023 15:51

Карпош / Скопје

PROFESIONALEN VODOOTPOREN ZELEN LASER SO STELUVANJE NA JAČINATA NA SVETLINA I BATERII ZA NEGO KOI MOZAT DA SE POLNAT POVTORNO...
SAMIOT IMA MEHANIZAM ZA ZACVRSTUVANJE NA ŠINA OD 20mm...

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

dean
Потврден огласувач
004917631685145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам