1 / 6
WIFI SPEED METER ILI BRZINO METAR SO WIFI
6.500 МКД
Цената е фиксна
06.06.2023 13:10

Карпош / Скопје

MERAČ ZA BRZINA NA DIJABOLI ZA PCP PUSKI I DR.
SE POVRZUVA SO TELEFON PREKU WIFI I KORISTI ČETRI BATERII A IMA I KABEL ZA POLNENJE PREKU USB

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

dean
Потврден огласувач
004917631685145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам