1 / 4
DRAGER BOCA 300 BAR ZA PCP
250 €
Цената е фиксна
24.03.2023 15:52

Карпош / Скопје

DRAGER BOCA ZA VISOK PRITISIKOT.
RABOTEN PRITISOK 300 BAR
TESTIRANA NA 450 BAR
IDEALNA ZA PCP PUSKI
MOZNO E POLNENJE

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

dean
Потврден огласувач
004917631685145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам