1 / 1
Dabovo bure
5.000 €
Цената не е фиксна
15.11.2022 19:04

Виница / Виница

Prodavam dabovo bure za slivova rakija. Koristeno dve sezoni. Tel. 070 379 890 Dragi

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
078 230 463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам