1 / 7
Teniski reketi
500 МКД
19.11.2022 11:08

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat teniski reketi so futrola i teniski topcinja
Crn so futrola 800denari
Siv so futrola 500denari
Crven 500denari
Crven detski so futrola 500denari

Prakjam i po kargo

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
078587499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам