1 / 7
Bebeski gnezda
20 €
24.12.2022 13:55

Куманово / Куманово

Vrsime izrabotka i prodazba na golemo i malo bebeski gnezda za spienje.
Dolzinata zavisi od vaseto baranje.
80 cm,1 m sirina 40,45.
Info na tel 077726131
Cena na edno krevetce 20€(1200 denari)
Cena na golemo za baby prodavnici po dogovor.
Cvrsto polneti i kvalitetni.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Марија Фемили
Потврден огласувач
077726131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам