1 / 5
Сауна/Sauna
32.000 МКД
11.11.2022 15:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава инфраред сауна за домашна употреба со вграден CD-player.Нова купена од салон воопшто неупотребувана.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Maja Miloshevikj
Потврден огласувач
071227820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам