1 / 7
LASER ZA OPREDELUVANJE PRAVEC UNIVERZALEN ZA RAZNI MASINI
500 МКД
Цената е фиксна
18.01.2023 07:51

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- LASERI ZA BELEZUVANJE SO CRVENA LINIJA ZA PRAVEC NA RAZNI MASINI UNIVERZALNI SO NAPOJUVANJE OD 3V - 5V. ISPRAKAME PO KARGO SEKIJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077 735 790 070 607 455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN TAJMER KONTROLER NA 220V-30A VREMENSKO RELE

1400 МКД

DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам