1 / 7
Kotel za parno na peleti-EcoSpar- Котел за парно
800 €
17.11.2022 14:37

Гостивар / Гостивар

Prodavam kotel na peleti za parno greenje Eco Spar Alba 18kw,dobro socuvan- koristen 3 sezoni so podno greenje. Raboti bezprekorno i ekonomicen. Se prodava poradi instaliranje na toplotna pumpa, inaku e vo rabotna sostojba(so kotelot sleduva dalecinsko i usisivac za pepel)

Kontakt tel. 078 438 333

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Ecospar
Потврден огласувач
078438333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам