1 / 1
Nivi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.11.2022 13:12

Пробиштип

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat 2 nivi od 3000m2, i 1 od 6000m2, vo s. Neokazi vednas do patot zavedeni po imoten list. Nivite se naogjaat edna do druga i se prodavaat zaedno kako celina. Cena po dogovor. Za podetalni info. na tel. br. 078 342 830, Sashe.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Саше
Потврден огласувач
078342830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам